فهرست
آخرین ماجرای مشکی‌پوشان؛ مرزبان نیامده رفت!
آخرین ماجرای مشکی‌پوشان؛ مرزبان نیامده رفت!

آخرین ماجرای مشکی‌پوشان؛ مرزبان نیامده رفت!

آی اسپورت – باشگاه مشکی‌پوشان مانند یکی دو فصل گذشته با مشکلات عجیب و غریبی روبرو شده است. پس از اینکه اکبر میثاقیان نتوانست نتایج دلخواه را کسب کند، علیرضا مرزبان هدایت این تیم را برعهده گرفت. نتایج بد مشکی‌پوشان ادامه داشت تا اینکه بحث‌هایی در رابطه با استفاده از جادو در این باشگاه مطرح و در نهایت کمیته اخلاق علی عباسی مدیرعامل باشگاه مشکی‌پوشان را سه سال محروم کرد. محرومیتی که البته اجرایی نشده و عباسی همچنان بدون مشکل کارش را انجام می‌دهد.

پس از این ماجرا، صبح بازی با استقلال خبر رسید که باشگاه مشکی‌پوشان که نام سیاه‌جامگان را یدک می‌کشید، پلمپ شده و هر چه زودتر باید نامش را تغییر بدهد. به همین دلیل، مشکی‌پوشان نام جدیدی بود که برای این باشگاه انتخاب شد. پس از تساوی مشکی‌پوشان برابر استقلال، به نظر می‌رسید شرایط برای این تیم عادی‌تر پیش برود، اما پس از گذشت چند روز از بازی با استقلال، علیرضا مرزبان در تمرینات شرکت نکرده است. او در تماس تلفنی با عباسی‌ها اعلام کرده که مشکلات در این تیم زیاد است و نمی‌تواند کار کند. البته مرزبان بحث استعفا یا کنار رفتن را مطرح نکرده است.

قرار شده امروز (پنجشنبه) جلسه‌ای میان مدیران باشگاه و مرزبان برگزار شود تا سرمربی مشکی‌پوشان صحبت‌هایش را مطرح کند. در این چند روز هم رضا عنایتی تمرینات را زیر نظر داشته است.

۳    
آی اسپورت
2017-11-23 12:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر