فهرست
بدسلیقگی زمستانی برانکو؛ محرومیت به نفع پرسپولیس
بدسلیقگی زمستانی برانکو؛ محرومیت به نفع پرسپولیس

بدسلیقگی زمستانی برانکو؛ محرومیت به نفع پرسپولیس

آی اسپورت – برانکو در دو فصل گذشته نقش اول نقل و انتقالات زمستانی تیمش بوده هر چند در همان مقاطع هم مثل نقل و انتقالات پیش فصل گفته شد باشگاه بیش از او در رفت و آمد بازیکنان نقش ایفا کرده است. با این حال اگر شایعات را کنار بگذاریم می‌بینیم برانکو در این دو فصل عملکرد جالبی در نقل و انتقالات زمستانی نداشته و همین که پرسپولیس از پنجره پیش رو محروم است نمی‌تواند چندان نگران کننده باشد و حداقل ریخت و پاش‌ها در پرسپولیس کمتر می‌شود.

در لیگ پانزدهم برانکو در زمستان تغییرات زیادی در تیمش نداشت. او تنها مجبور شد به جای ایمان صادقی گلر جدیدی جذب کند که برای لوبانوف ازبک هزینه کرد و البته جواب نگرفت. برانکو در آن مقطع امیرعباس آیینه چی را هم به فهرست زیر 23 سال تیمش اضافه کرد که فقط یک دقیقه به میدان فرستاد و ظاهرا او تنها برای پر کردن فهرست و برهم زدن شهرت آمد و رفت. اما فصل قبل جابجایی‌های پرسپولیس در زمستان زیاد بود. عالیشاه و نوراللهی سرباز شدند و رفتند. غیر از جدایی رحمتی و زاهدی جوان پلی یانسکی و پریموف اوکراینی هم آنقدر بد بودند که تحمل کردن‌شان تا زمستان بسیار سخت بود. قبل از زمستان ساسان انصاری و گولچ هم در شروع راه برانکو و تیمش را ترک کرده بودند تا او مجبور به جذب نفرات زیاد شود. سروش رفیعی، سامان نریمان جهان، محمد امین آرام طبع، شهاب کرمی و رضا کرملا‌چعب نفراتی بودند که جای جدا شده‌ها جذب شدند اما از این جمع تنها رفیعی ثابت شد و کارساز بود و بقیه مهره‌های چسبیده به نیمکت و سکو بودند و تنها چند صدمیلیون به پای آنها ریخته شد و هیچ عایدی برای تیم نداشت.

خوشبختانه پرسپولیس در این فصل نخاله‌ای مثل اوکراینی‌های لیگ شانزدهم ندارد و بازیکنی مثل ساسان انصاری هم در این تیم نیست که خیلی زود از نیمکت نشینی خسته شود. مهره مساله‌سازی مثل گولچ هم جذب نشده و البته هیچ کس سرباز نمی‌شود پس محرومیت از نقل و انتقالات زمستانی چندان هم نگران‌کننده نیست بخصوص اینکه می‌دانیم طارمی و نوراللهی هم تا دو ماه آینده به این تیم اضافه می‌شوند و در یک سوم پایانی فصل لیگ برتر و قبل از شروع لیگ قهرمانان تیم برانکو را قدرتمندتر و مجهزتر خواهند کرد.

۲۴۷ ۶  
آی اسپورت
2017-12-09 13:42:00
نظر دهید

۶ نظر
نوسنده کشکی
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۷
مهندس کرملاچعب و آرام طبع از اول فصل بودند . بعدش هم زیبنده نیست در یک مقاله از واژه نخاله استفاده کنی مثلا مینوشتی با کیفیت بسیار پایین. البته استفاده از واژه نخاله فرهنگ نویسنده رو میرسونه و نشون میده از کجا میاد
امیرحسین
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
من باور نمی شه که یک ورزشی نویس از کلمه ی چیپ و بی ادبانه ی "نخاله" استفاده کنه که بیشتر به درد هواداران چال میدونی تیم ها می خوره!
در ضمن آقای نویسنده "محمدامین آرام طبع " از ابتدا فصل گذشته به پرسپولیس اضافه شد و نه نیم فصل!
Ssssss
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
آرام طبع و كرملا چعب از اول فصل بودن
امین
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۲
نخاله؟!!!!!!!
علیرضا میانمایه
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
با این ادبیات سخیف،به احتمال 90 درصد نویسنده متن علیرضا بیمایه است
بابک پرسپولیسی
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
این چیزهایی که در متن گفته شده 90 درصدش درسته و ما هم متعصب نیستیم که داد و بیداد کنیم ولی کسی که می نویسه نخاله قطعا خودش نخاله هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر