فهرست
روزبرگ هالیوودی می‌شود؟
روزبرگ هالیوودی می‌شود؟

روزبرگ هالیوودی می‌شود؟

آی اسپورت- پس از اعلام بازنشستگی شوکه کننده ی نیکو روزبرگ از فرمول یک، او به این ایده فکر می کند که در آینده، یک قهرمان فیلم های اکشن هالیوود باشد. نیکو روزبرگ خبر بازنشستگی را ۵ روز بعد از بردن اولین عنوان قهرمانی جهان در ابوظبی اعلام کرد، که جرقه ی یک جستجوی شدید برای پیدا کردن جایگزین او برای صندلی مرسدس را زد. راننده ی آلمانی کمی از برنامه ی خود بعد از فرمول یک، علاوه بر گذاراندن زمان بیشتری با خانواده را بیان کرده است. او در مصاحبه ای اعلام کرده است که ممکن است در آینده او را بر روی پرده ی سینما ببینیم.

وقتی که از او پرسیده شد که آیا حرفه ی او می تواند علاوه بر فرمول یک، شامل بازیگری هم باشد، او پاسخ داد: بله، من آن را دوست دارم. من چند بازیگر در آلمان می شناسم و شاید یک روزی این جذاب باشد. من در حال حاضر کمی تجربه دارم، چون به عنوان یک راننده شما باید در تبلیغات زیادی باشید. من کاملا دوست دارم که یک قهرمان اکشن باشم.

البته مشخص است که روزبرگ هیچ عجله ای ندارد و می خواهد که کریسمس را با خانواده اش به دور از هرگونه استرس در مورد آینده سپری کند.

نیکو روزبرگ اضافه کرد:  اولین زمان آزاد مناسب من، کریسمس خواهد بود. به عنوان فصلی تازه و تغییری بزرگ در زندگی من، این واقعا هیجان انگیز است. این خیلی فوق العاده است که ببینی چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد، اما صرف زمان بیشتری با خانواده ام در اولویت قرار دارد. ما با درخت کریسمس و شام خانوادگی به همراه بوقلمون، کریسمس را جشن خواهیم گرفت. سپس من به طرح هایی که می توانم خودم را نشان دهم، نگاه خواهم کرد، اما این باید تا سال آینده (میلادی) صبر کند.

۲    
آی اسپورت
2016-12-18 10:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر