فهرست
هفته دوم چمپیونزلیگ: برد شیرین رئال در آلمان
هفته دوم چمپیونزلیگ: برد شیرین رئال در آلمان

هفته دوم چمپیونزلیگ: برد شیرین رئال در آلمان

آی‌اسپورت- هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری بازی‌هایی در گروه‌های 5 تا 8 شروع شد.

در حساس‌ترین بازی امشب از گروه هشت رئال مادرید در آلمان مهمان دورتموند بود که در نهایت موفق شد حریف را با نتیجه 3-1 شکست دهد. بیل یک بار و رونالدو دو بار برای رئال گل زدند و تک گل اوبامیانگ هم برای دورتموند اثری نداشت. در دیگر بازی این گروه تاتنهام در خانه آپوئل با هت‌تریک هری کین 3-0 بازی را برد. در پایان هفته دوم تاتنهام و رئال 6 امتیازی هستند؛ و دورتموند و آپوئل بدون امتیاز.

در گروه پنجم لیورپول در مسکو برابر اسپارتاک با نتیجه 1-1 متوقف شد. تک گل قرمزها را کوتینیو زد. در دیگر بازی هم سویا با 3 گل ماریبور را شکست داد. در جدول این گروه سویا 4 امتیازی است. لیورپول و اسپارتاک مسکو 2 امتیازی؛ و ماریبور 1 امتیازی است.

در گروه ششم منچسترسیتی 2-0 شاختار دونتسک را برد. دی بروینه و استرلینگ در شروع و پایان نیمه دوم برای سیتی گل زدند. در بازی دیگر هم ناپولی 3-1 فاینورد را شکست داد. در این گروه هم من سیتی 6 امتیازی است. ناپولی و شاختار 3 امتیازی؛ و فاینورد بدون امتیاز قعرنشین است.

در گروه هفت هم موناکو در خانه 3-0 به پورتو باخت. و بشیکتاش با 2 گل لایپزیک را در ترکیه شکست داد. در جدول این گروه بشیکتاش 6 امتیازی است. پورتو با 3 امتیاز در رده دوم قرار دارد. و موناکو و لایپزیک هم 1 امتیازی هستند.

۲    
آی اسپورت
2017-09-27 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر