فهرست
موضع کمیته اخلاق؛ قائدی پرونده ندارد!‌
موضع کمیته اخلاق؛ قائدی پرونده ندارد!‌

موضع کمیته اخلاق؛ قائدی پرونده ندارد!‌

آی اسپورت – اخیرا شایعه شده که مهدی قائدی مهاجم جوان استقلال به دلیل اتفاقاتی که چند وقت در رابطه با انتشار چت‌‌های خصوصی او در صفحات مجازی بوجود آمد، از سوی کمیته اخلاق محروم شده است. اما محرومیت به این صورت بوده که به باشگاه استقلال توصیه شده از این بازیکن استفاده نکند. قائدی نیز در بازی‌های اخیر استقلال روی نیمکت نشسته است. اما کمیته اخلاق این موضوع را تکذیب کرد.

عبدالله سمامی عضو کمیته اخلاق در واکنش به محرومیت قائدی گفت: «هیچ پرونده‌ای در رابطه با قائدی تشکیل نداده‌ایم. وقتی پرونده‌ای نباشد، قطعا مجازاتی هم در کار نخواهد بود. دلیلی ندارد پنهان کاری کنیم و اگر پرونده‌ای باشد، آن را اعلام می‌کنیم. اینکه سرمربی به بازیکن تیمش بازی نمی‌دهد، ارتباطی به ما پیدا نمی‌کند.»

۸۸ ۶  
آی اسپورت
2018-01-14 11:47:00
نظر دهید

۶ نظر
آستانه
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵
موضه؟؟؟ موزه؟؟؟ موظه؟؟؟ مگه موز ه ؟ تو رو ابالافضل شما رسانه ای ها نماینده پاسداشت فرهنگ و ادب ایرانی هستید. سوتی یعنی در این حد؟ موضع برادر من موضع!
چه انتظاری داری
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۵
بیسوادها مال این حرفا نیستن...
Behzad
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
رفیق کجای کاری غلطهای املائی و نگارشی تبدیل به رواب عادی نشریات ما شده. همگی هم ماشاالله پر مدعا.
حمید
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
قبل از این که این همه به ملت گیر بدین اگه یه نگاه هم به کیبوردتون بکنید متوجه میشید که "ع" و "ه" کنار هم هستند و قطعا نویسنده می دونسته چی درسته و چی غلط!!
۳
آستانه
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
حمید جان قبول دارم. حق با توست. ولی این مطلب مگه چند کلمه بوده که نویسنده به خودش زحمت نداده یک دقیقه دوباره متن رو بخوند؟ بعدم این اشتباه فاحش در تیتر پذیرفتنی نیست. شاید در یک یادداشت 500 -600 کلمه ای و وسط یادداشت قابل پذیرش باشه
چه چون سیاهی داروم
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
راست میگه من رو محروم کردند وگرنه همه دیدند من چند تا گل زدمو چند تا پاس گل دادم

وزیر پرسپولیسی اومد سیاه دوست نداشت
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر