فهرست
حذف پخش زنده لیگ برتر انگلیس به خاطر بازوبند؟ / کاپیتان...
حذف پخش زنده لیگ برتر انگلیس به خاطر بازوبند؟ / کاپیتان...

۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

حذف پخش زنده لیگ برتر انگلیس به خاطر بازوبند؟ / کاپیتان تیم‌های لیگ برتری، این هفته در حمایت از همجنسگرایان با بازوبند‌ و بند استوک رنگی به زمین می‌آیند. روز گذشته دیدارهای جذاب سیتی و یونایتد پخش نشد و حالا هم گویا صدا و سیما برنامه‌ای برای پخش دو دربی حساس لندن و لیورپول ندارد.
آی اسپورت
2018-12-02 13:30:09
نظر دهید

۲۲ نظر
حسین
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
خیلی باعث تاسفه دنیای غرب کاش به اندازه پیشرفت علمی کمی هم پیشرفت اخلاقی میکرد.من با خیلی از سانسورها مخالفم ولی این حرکت رو که توی لیگ برتر انجام شده نمیپسندم و حق میدیم که بازی پخش نشه.امیدوارم روزی انسانها پیشرفت اخلاقی هم داشته باشه.
میلاد
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۰
این از نظر شماست چون ماها داریم تو یه کشور پر از محدودیت های مختلف زندگی می کنیم دلیل نمیشه دو جاهای دیگه ام همینطور باشه من تاییئ نمیکنم ولی دلیلی هم نمیبیم این جور افراد تخت فشار قرار بگیرن از سمت جامعه
سعید از خوزستان
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۵
زن با زن!!!!!!!
مرد با مرد!!!!!
مرد همیشه فاعله.اگه مفعول بشه که دیگه مردونگیش از بین میره اصن به همچین مردایی میشه گفت مرد؟؟؟؟
آخه تو دو تا سگ ماده رو بیاری اینکار اینا رو نمیکنه من نمیدونم واقعا انسان چطور میتونه از حیوانم پست تر بشه؟؟؟
حتی سگ و خوک هم به این کثافتا شرف داره......
توي قبرت ميخواى چه كني اونجا هم حال ميده....
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
رفیق چرا فکر میکنی که این کار ضد اخلاقیه؟ شما اگه خودت یا پس فردا بچت ببینی این مشکلو دارن و تمایلاتشون بر خلاف ظاهرشون چیز دیگه ایه هم همین حرفو میزنی؟ بحث همجنس گرایی با همجنس بازی فرق داره. خیلی هم زیادن کسانی که این مشکلو دارن و واقعا فکر کردن به اینکه این ها تمام عمرشون باید برای چیزی که خودشون توش نقشی نداشتن خودشونو قایم کنن نقش بازی کنن سرکوب بشن و تحقیر بشن یا بی اخلاق خونده بشن وحشتناکه. بهتره که اگر به خدا اعتقاد دارید به خلقتش احترام بذارید! آیا روتون میشه تو روی خدا نگاه کنید و بگید اینی که آفریدی مایه ننگه؟! ما کی هستیم که بخوایم چنین قضاوت هایی کنیم؟ اگر از از این بندگان خدا خوشتون نمیاد اوکی باهاشون نگردید ولی حق ندارید روشون مارک فساد و بی اخلاق و غیره بزنید. آیا شما برای تمایلاتتون خودتون زحمتی کشیدید که اون ها نکشیده باشن و این مایه برتری شما باشه؟
مهدی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
آقا حسین همجنسگرایی کار اخلاقیه؟؟؟
تعجب میکنم که از یه انحراف و مشکل روانی با این شدت و حدت دفاع می کنید!!!
همجنسگرایی تا زمانی که ی حس باشه قابل پذیرشه که اونم باید مثل خیلی از مشکلات روانی برای درمانش اقدام بشه، نه اینکه ب واسطه ی یه میل درونی انسان به فعلی دست بزنه که از نظر خدا بسیار بسیار مذموم و ناپسنده...
اگر کسی توی وجودش میل به کودک آزاری باشه از نظر شما پذیرفته ست؟؟؟؟
علی
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۵
ببین عزیز.اتفاقا شما عقبی خیلیم عقبی.احترام میدونی ینی چی .هرچن یه کشوری هستین که بویی از اخلاق و احترام نبردین.من برات متاسفم.و برای صدا سیمای دلبخواهی جمهوری اسلامی
۹
کوروش
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹، ۲۳:۵۲
ناسف و باید به حال آدم هایی مثل شما خورد که با مفاهیمی مثل آزادی، دموکراسی و احترام به عقاید و حقوق دیگران بیگانه اند!
۲
ashkanred
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۱
خب اشکالی نداره این هفته برنامه نود رو سه بار پخش کنند .!!!!
مهدی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۳
من خودم عاشق فوتبال های اروپایی هستم اما ب نظرم خیلی هم کار درستیه
بالاخره ما ی اصولی داریم و باید بهش پایبند باشیم، نمیشه که تلویزیون ی کشور اسلامی تریبون یه کار مذموم و شرم آور باشه
AVA-86
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۵
برخلاف نظر دوستان این پدیده بین حیوانات هم وجود داره کافیه یه کم تحقیق کنند. بهتره درک کنیم دنیا قرار نیست طبق میل و نظر ما رفتار کنه
میم
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۷
توصیه میکنم سری فیلم Hunger Game رو ببینید؛ اون وقت در میابید که بشر به چه سمتی داره سوق پیدا میکنه... دنیای تقسیم بندی شده که منطقه ای از مردم طبقه پایین جامعه در تکاپوی فراهم کردن امکانات اولیه زندگی و لقمه نانی اند در سوی دیگر منطقه ای از مردمان بسیار مرفه و دنیای مدرنیته که آنقدر فکر آزاد و بی دغدغه ای دارند نه تنها نگران غذا و خوراک نیستند بلکه با پوشش های عجیب ، تغییر شکل و شمایل (تغییر صورت زن به شکل پلنگ) ، روابط خاص و ... در پی سرگرمی و ارضای امایل خویش اند....
* اون آقایی که نوشته همجنسگرایی با همجنس بازی فرق داره؛ باید خدمتت عرض کنم که همجنسگرایی و همجنس بازی با اختلالات جنسی فرق داره! اون اسمش اختلالات جنسی ست!
* در دنیای که در جای جای مختلف کره زمین، کودکان آب آشامیدن ندارند! در منطقه عیان نشین، دغدغه چه ها که ندارند ... گرگ ها آشنا و انسان ها غریب، با که باید گفت این حال عجب!
Naser
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۴۱
تاسف
امیر
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
خوبی این پست این بود که نشون داد مخاطبای فوتبال یا حداقل اکثر مخاطب های این سایت یه عده آدم خشک مغز و عقب مونده فکری ان
حسین
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۹
مرسی از لطفتون آقای محترم.بهتر نیست وقتی با نظرهای همدیگه مشکل داریم توهین رو چاشنی کارمون نکنیم؟
کامیار کاتبی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
من نظر بسیار مفصلی درباره‌ی ایرادهای منطقی و علمی کامنت‌های زیر این پست نوشتم که گویا آی‌اسپورت جرأت انتشارشان را نداشت. خوب است اگر آی‌‌اسپورت نمی‌تواند نظر یکی از طرفین را تایید کند، نظر طرف دیگر را هم تأیید نکند تا بی‌طرفی‌اش حفظ شده باشد.
۳
کامیار کاتبی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
من نظر بسیار مفصلی درباره‌ی ایرادهای منطقی و علمی کامنت‌های زیر این پست نوشتم که گویا آی‌اسپورت جرأت انتشارشان را نداشت. خوب است اگر آی‌‌اسپورت نمی‌تواند نظر یکی از طرفین را تایید کند، نظر طرف دیگر را هم تأیید نکند تا بی‌طرفی‌اش حفظ شده باشد.
۱
کامیار کاتبی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
من نظر بسیار مفصلی درباره‌ی ایرادهای منطقی و علمی کامنت‌های زیر این پست نوشتم که گویا آی‌اسپورت جرأت انتشارشان را نداشت. خوب است اگر آی‌‌اسپورت نمی‌تواند نظر یکی از طرفین را تایید کند، نظر طرف دیگر را هم تأیید نکند تا بی‌طرفی‌اش حفظ شده باشد.
۱
احد
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۳
آقا عیسی به دینش موسی به دینش الآن اگه لیگ حزیره رو پخش کنن مردم ایران همه همجنسگرا میشن این بحثا که به خاطر فلان کار فوتبال پخش نمیکنن کار کاملا اشتباهیه اصلا به ما ربطی نداره که اونا چه قانونی دارن ما طرفدار فوتبال هستیم
۴ ۱
هم وطن
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹، ۲۱:۲۵
اما امروز ما توو دنیایی زندگی می کنیم که اگه دقیق تر نگاه کنیم حتی موضوعاتی که در نگاه اول کاملا نسبت به هم بی ربط هم به نظر میرسن با شبکه های معنایی و ارتباطی ای که با هم تشکیل میدن به هم مرتبط میشن.اون وقت فوتبالی که پرطرفدارترین ورزشه و اون هم توو این سطح چه طور میتونیم بگیم هیچ تاثیری بر فرهنگ،تربیت و دیگر مسائل زندگی ما نداره؟ضمنا به نظر استفاده از ضرب المثل های عوامانه ای مثل این ضرب‌المثل را کمتر استفاده کنیم فکر میکنم بهتر باشه.
۲
مرتضا
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۰۳:۴۷
عی خدااااا
باو فوتبالو چه به فرهنگسازی و این بازیا آخه
این انگلیسیام کع دیگه شورشو درآوردن
صداسیمای شخمیه مام که دنبال اینجور بهونه هاس فقط
هردو جناحو گندش بزنن که نذاشتین امشب بازی آرسنال منچسترو ببینیم
بازی ای که دو هفته بود براش لحظه شماری میکردم
هوووفففف
۴
ناشناس
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹، ۱۳:۴۵
اثبات ناپذیری جبر ژنتیکی و انسان مولکولی با این حمایتهای پوپولیستی غرب از دگرباشان جنسی مقبولیت ایجاد نمیکند.
کاربری عنوان کرده در حیوانات این فرومایگی هم دیده شده خوب گلم مدفوع خواری هم دیده میشه و بواسطه همین مشابهت حکمی هم برای افراد از این دست صادر کنیم.
ژن هیدروسکشوالی کشف نشده شما از خلقت خداوند به گونه هموسکشوال صحبت میکنی!!! و رویه درماتیک روتین که وای بر شما چرا قضاوت میکنید.
به نقل از فوکو همجنسگرا حتی دزد هم دزد به دنیا میاد.
همجنسگرایی با همجنسبازی فرق میکند نه در رابطه جنسی صرفا بلکه در دمیسکشوال بودن.
البته که برهه ایست در این هاویه بلاهت ، هبوط و تعصب به عقاید باطل و به پستی گراییدن رفیع ترین مرتبه خرد ورزی و آزادی است.
۷
عباس
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۶:۱۴
من با این کارا کار ندارم اون توپ که داره شوت میشه مال امسال نیست
اون بازو بند مال مگوایر هستش که دو سال پیش از لستر سیتی به منچستر یونایتد رفت بعد الان تازه یادتون اومده اون همنجنسگراهستش من نمیتونم درباره خوب یابدی این عمل صحبت کنم فقط تازه یادتون اومده همجنس گرا هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر