فهرست
ماجرای یحیوی و بدعتی که دایی ایجاد کرد
ماجرای یحیوی و بدعتی که دایی ایجاد کرد

ماجرای یحیوی و بدعتی که دایی ایجاد کرد

آی اسپورت - محمدعلی یحیوی دروازه‌بان سابق استقلال است که این روزها به عنوان یکی از اعضای کادرفنی تیم امید پرسپولیس فعالیت می‌کند. حالا که کورس قهرمانی لیگ هجدهم به شدت داغ و نزدیک شده، یحیوی هم مصاحبه کرده و گفته امیدوار است با لغزش پرسپولیس، شرایط برای قهرمانی استقلال فراهم شود. حالا این ماجرا دردسر درست کرده؛ تا جایی که قرمزها یحیوی را از تیم امیدشان کنار گذاشته‌اند. به رفتار یحیوی از دو زاویه می‌شود نگاه کرد؛ یکی تحسین او بابت اینکه حتی با حضور در پرسپولیس هم نتوانسته علاقه‌اش به استقلال را فراموش و یا کتمان کند، یکی هم سرزنش گلر بازنشسته آبی‌ها به خاطر اینکه از قرمزها پول می‌گیرد و آرزوی شکست آنها را می‌کند. این یک موضوع اخلاقی و نسبی است و هر کس می‌تواند نظر خاص خودش را در مورد آن داشته باشد. با این وجود شاید بهتر می‌شد اگر اساسا سنت شوم سمت دادن به بازنشسته‌های استقلال در پرسپولیس (و یا برعکس) پا نمی‌گرفت. این آقای یحیوی را اولین بار علی دایی به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها به پرسپولیس آورد و او را جانشین احمدرضا عابدزاده کرد. این سناریو بعدتر برای بهزاد غلامپور هم اتفاق افتاد؛ کسی که گاهی حتی لباس آبی‌اش را هم سر تمرین پرسپولیس از تن در نمی‌آورد و نیمی از انرژی تیم صرف کشمکش در مورد همین موضوع می‌شد!

۲۸ ۳  
آی اسپورت
2019-04-22 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شاهین کیا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۱۸
دوستان خواهشا از این عقب ماندگی ها دست بردارید اخر ناسلامتی شما مثلا قلم بدستان ورزش این مملکتید ماتیاس سامر بعنوان بزرگترین ستاره دهه نود بورسیا دورتمند سالها مدیر ورزشی بایرن مونیخ بود یعنی تصمیم گیرنده اصلی ورزشی این تیم ...یحیوی یک فرد بی ادعا و بی حاشیه است خرف دلش را زده دروغ نگفته ریاکار نبوده برخلاف کلی از بازیکن های امروز استقلال و پرسپولیس که قلبا به تیم مقابل تمایل دارند اما بخاطر همان یک قران و دوزار علیه تیم محبوبشان حرف می زنند شما را بخدا با زندگی افراد اینطور بچه گانه برخورد نکنید!
۹
امیر
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۱
باز بهتر از اشکان نامداریه که از زمان دبیرستان پرسپولیسی تیر و دو آتیشه بود و الان شده مربی و استقلال و جاسوس رختکن باز یحیوی صادقه.
اشکان4
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۴۲
این حرفو می پذیرم
آدم در جایی که کار و زندگی می کنه باید به قوانین و اعتقادات اون جا احترام بذاره
البته شیطنت خبرنگاران رو هم نباید نادیده گرفت
جایی که یه بحث دوستانه رو به تیتر خبر تبدیل می کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر