فهرست
چرا پاتوسی برای فولاد بازی نمی‌کند؟
چرا پاتوسی برای فولاد بازی نمی‌کند؟

چرا پاتوسی برای فولاد بازی نمی‌کند؟

آی اسپورت - فولاد خوزستان روز گذشته (شنبه) در هفته بیست و هفتم لیگ برتر مقابل گل‌گهر در سیرجان به تساوی بدون گل رسید تا بعد از شکست هفته قبل مقابل نساجی، جمع امتیازات از دست رفته‌اش در این دو هفته به عدد 5 برسد. آیاندا پاتوسی هافبک تاثیرگذار فولادی‌ها در این بازی هم به میدان نرفت تا این اتفاق باعث اعتراض برخی هواداران فولاد در فضای مجازی شود. این عده از هواداران فولاد اعتقاد دارند که جواد نکونام باید پاتوسی را در این بازی به زمین می‌فرستاد.

پاتوسی بعد از اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیلی مسابقات به آفریقای جنوبی سفر کرد، به دلیل مشکلات پروازی موفق به بازگشت به موقع به ایران نشد، تا جایی او در چند بازی فولاد بعد از آغاز دوباره مسابقات به کل در اردوی این تیم حضور نداشت. پاتوسی اما در نهایت با تلاش‌های باشگاه موفق شد پیش از بازی با پرسپولیس خود را به ایران برساند ولی بازگشت او با اضافه وزن چند کیلویی و عدم آمادگی فیزیکی همراه بود. رفتار غیر حرفه‌ای پاتوسی در دوران قرنطینه که به اضافه وزن او ختم شده بود، واکنش شدید جواد نکونام و سعید آذری را در پی داشت و از همین واکنش‌ها می‌شد فهمید که پاتوسی تا زمان بازگشت به شرایط ایده‌آل قرار نیست برای فولاد به میدان برود.

با این وجود تنها دلیل عدم به میدان نرفتن پاتوسی برای فولاد، کماکان بحث اضافه وزن اوست که هنوز برطرف نشده است. کادر فنی فولاد اعتقاد دارند پاتوسی هنوز به فرم ایده‌آل بازنگشته و در صورت بازی کردن خطر مصدومیت او را تهدید می‌کند. عدم به مرز آمادگی رسیدن پاتوسی در مدت زمانی که او به کشور بازگشته است باعث شده تا  این بازیکن آفریقای کماکان مورد انتقاد و غضب کادر فنی فولاد قرار گرفته باشد. 

فولادی‌ها قصد دارند قرارداد پاتوسی را برای فصل بعد از حالت قرضی به دائمی تبدیل کنند و بنابراین سلامتی و رسیدن به شرایط ایده‌آل و البته عدم آسیب‌دیدگی این بازیکن برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. از سویی دیگر بازیکنان‌ جایگزین پاتوسی در هفته‌های قبل عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته‌اند و همین عامل باعث شده تا مربیان فولاد فعلا برای بازی دادن پاتوسی ریسک نکنند.

۲    
آی اسپورت
2020-08-02 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر