فهرست
اعتماد به نفس مکانی: برگشتن به ایران یعنی پسرفت!
اعتماد به نفس مکانی: برگشتن به ایران یعنی پسرفت!

اعتماد به نفس مکانی: برگشتن به ایران یعنی پسرفت!

آی اسپورت - سوشا مکانی در نروژ روزهای آرامی را سپری می‌کند. دروازه‌بان معمولا جنجالی ایران در این کشور مشغول بازی است و تیمش هم نتایج خوبی گرفته و می‌تواند به لیگ برتر نروژ صعود کند. اما خود مکانی هم اعتماد به نفس تازه‌ای پیدا کرده است. خوش می‌گوید از چند تیم دیگر پیشنهاد دارد اما معلوم نیست باشگاه میوندالن به او اجازه جدایی بدهد.

مکانی می‌گوید: «در فوتبال ایران خیلی زحمت کشیدم و حرص خوردم اما حالا می‌خواهم در فوتبال اروپا به حقم برسم. ایران را دوست دارم ولی هرگز به فوتبال باشگاهی‌اش برنخواهم گشت. حاضر نیستم پسرفت کنم و اعتقاد دارم با بازگشت به فوتبال باشگاهی ایران، بازگشت به عقب خواهم داشت. من در فوتبال ایران دروازه‌بان بزرگ‌ترین تیم باشگاهی و محبوب‌ترین تیم آسیا بودم. اگر قرار باشد در فوتبال ایران جز پرسپولیس در تیمی بازی کنم، ‌یعنی پسرفت. تا آخر فوتبالم در اروپا می‌مانم و خیلی هم از انتخابم خوشحالم.»

 

کد خبر:9402

۲ ۳  
آی اسپورت
2016-10-19 12:30:00
نظر دهید

۳ نظر
السا
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
من خوشحال شدم که مکانی بعد از محرومیت رفت نروژ اما لیگ دوی نروژ فقط از محرومیت بهتره. سطح یکش هم بالاتر از لیگ برتر ما نیست چه برسه به سطح دومش. متاسفانه رسانه های ما هم الکی جو میدن تا بازیکن فکر کنه همین که خارج بازی میکنه از ایران بالاتره در صورتی که هرکی یه نمه سواد انگلیسی داشته باشه با دو تا سرچ ساده می تونه بفهمه کی کجاست. تقصیر رسانه های جوگیر و هوادارای بی سواده که لژیونر شدن رو به خودی خود یه افتخار میدونن. البته برای تجربه خوبه اما از نظر فوتبالی و سطح فنی نه.
۱
برزو
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
لابد كارلوس كيروش هم چيزي حاليش نيست و شما بيشتر ازش ميفهمي!!!
بهرام
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
اینقدر بزرگ بود که بازی تو لیگ دوی نروز پیشرفت حساب بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر