فهرست
سوژه روز؛ خرید جدید برانکو در لیست فروش
سوژه روز؛ خرید جدید برانکو در لیست فروش

سوژه روز؛ خرید جدید برانکو در لیست فروش

آی اسپورت – خرید جدید سرمربی سابق پرسپولیس بعد از یک ماه حضور در الاهلی در لیست فروش قرار گرفت. سایت «kurir» بوسنی امروز در گزارشی به انتقال دنیل آلکسیچ، مهاجم صرب به باشگاه الاهلی عربستان به خواسته برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرداخت. این سایت با تعبیر آبروریزی خرید جدید برانکو در عربستان و الاهلی به این موضوع پرداخت.

این رسانه صرب زمان عنوان کرد که کمتر از یک ماه از انتقال این مهاجم صرب می گذرد ولی باشگاه سعودی به این خرید برانکو به شدت انتقاد و عملکرد ضعیف این بازیکن در دو بازی ای که برای الاهلی انجام داد باعث شد تا او در لیست فروش قرار بگیرد.

مسئولان باشگاه الاهلی به برانکو دستور دادند تا این مهاجم را در لیست فروش قرار بدهد و او قبول کرد. مسئولان باشگاه سعودی اکنون در تلاش هستند تا رضایت این بازیکن را برای اتمام قراردادش بگیرند یا به باشگاه دیگری بفروشند.

برانکو دو ماه پیش هدایت الاهلی را برعهده گرفت و در این مدت کوتاه نتوانسته انتظارات سعودی ها را برآورده کند و اکنون در آستانه برکناری است.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-08-25 10:24:00
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۲۶
خدایا شکرت که جای حق نشستی. هر کاری که علیه کی روش کرد الان داره تاوانشو پس میده. دیگه ورزش 3 و خبر ورزشی هم نیست که با جوسازی دوباره دلال کروات رو ببرن بالا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر