فهرست
جنگ سایه ها؛ دشمنی نیمار - کاوانی
جنگ سایه ها؛ دشمنی نیمار - کاوانی

جنگ سایه ها؛ دشمنی نیمار - کاوانی

آی اسپورت - فصل گذشته و بعد از انتقال جنجالی نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن بود که اولین جرقه های اختلاف بین این دو ستاره زده شد. در همان هفته ابتدایی فصل ۱۸-۲۰۱۷ و در دیدار مقابل لیون، مشخص شد که جنگ قدرت بزرگی بین نیمار و کاوانی برای تبدیل شدن به ستاره اول پی اس جی آغاز شده است.

ستاره اروگوئه ای که چند فصل زیر سایه زلاتان ابراهیموویچ بود، نمی خواست به راحتی جایگاهش را در تیم به نیمار واگذار کند و از سوی دیگر، ستاره برزیلی هم که برای نفر اول بودن، بارسلونا را ترک کرده بود، قصد نداشت پا پس بکشد. همین شد که اختلاف آنها بر سر زدن ضربات آزاد، در نهایت به یک درگیری لفظی پرحاشیه برای زدن ضربه پنالتی منجر شد. هرچند اونای امری، سرمربی وقت پاری سن ژرمن، تلاش کرد تا این موضوع را کم اهمیت جلوه بدهد و پس از آن هم این دو بازیکن ضربات آزاد و پنالتی ها را بین خودشان تقسیم کردند اما کمتر تصویر صمیمانه ای از آنها در رسانه ها منتشر شد.

در این فصل و با حضور توخل و با درخشش کیلیان امباپه، به نظر می رسید که رقابت نیمار و کاوانی هم فروکش کرده است و کمتر حاشیه ای در این مورد در رسانه ها منتشر شد تا اینکه خطای دقیقه ۸۵ شب گذشته کاوانی روی هم تیمی اش در دیدار برزیل-اروگوئه، بار دیگر شایعات در مورد اختلاف آنها را تشدید کرد.

1
1

در حالی که برزیلی ها با پنالتی دقیقه ۷۵ نیمار پیش افتاده بودند و اروگوئه تلاش می کرد کار را به تساوی بکشد، نیمار توپ را در سمت چپ زمین در اختیار گرفته بود و قصد داشت حمله جدیدی را ترتیب بدهد. کاوانی که برای کارهای دفاعی عقب کشیده بود، در کورس با نیمار، لحظه ای برای زدن پای او رفت و در حالی که به نظر نمی رسید برخورد چندان شدیدی بین آنها رخ داده باشد، ستاره برزیلی نقش زمین شد.

داور هم بلافاصله به کاوانی کارت زرد نشان داد تا عصبانیت ستاره اروگوئه ای دو چندان شود؛ هرچند او بلافاصله به سمت ستاره حریف رفت و تلاش کرد تا او را از زمین بلند کند اما به نظر می رسید نیمار واکنش چندان گرمی نشان نداد. به هر حال این اتفاق تاثیری در سرنوشت بازی دیشب نداشت اما شاید زمینه ساز حاشیه جدیدی بین این دو شود. هرچند فعلا هوا در پاریس آفتابی است و این تیم با ۱۳ برد پیاپی در لیگ ۱، برای یک قهرمانی مقتدرانه آماده می شود.

  ۱  
آی اسپورت
2018-11-17 15:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مدرسان پژوهش
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۱
قهرمانی توی لیگ که برای پاریس عادی شده، نیمار اگر نتونه توی این تیم موفقیت بالاتری کسب کنه داستان جدایی نوشته میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر