فهرست
پدیده هجده ساله عراق: ۵ گل در ۸ بازی ملی
پدیده هجده ساله عراق: ۵ گل در ۸ بازی ملی

پدیده هجده ساله عراق: ۵ گل در ۸ بازی ملی

آی اسپورت - براساس آماری که سایت استادالدوحه منتشر کرد مهند علی مهاجم شماره 10 عراق و زننده تک گل این تیم مقابل عربستان پیش از این چهار بار در سال 2018 میلادی با پیراهن تیم ملی موفق به گلزنی شده بود تا رده چهارم زهردارترین مهاجم عرب زبان را به خود اختصاص دهد که با گلزنی مقابل سعودی ها این بازیکن تعداد گل های خود را به عدد 5 رساند تا یک پله در جدول بهترین مهاجمان ملی دنیای عرب صعود کند.

مهند علی پدیده 18 ساله عراقی ها با گلزنی مقابل عربستان به عنوان بازیکن تعویضی به رکورد فوق العاده 5 گل در 8 بازی ملی رسید تا در اولین سال دعوت به اردوی بزرگسالان تمامی نگاه ها را به خود معطوف کند. بازیکنی که سرچکو کاتانچ با ایمان به توانایی های او پیراهن شماره 10 عراق را در اختیارش قرار داد تا بسیاری از او به عنوان جانشین خلف یونس محمود ستاره سال های نه چندان دور این کشور نام ببرند.

این مهاجم یک متر و 86 سانتی متری متولد بغداد در حال حاضر به عنوان بازیکن قرضی در باشگاه الکهربا بازی می کند اما با توجه به قرارداد بلند مدتی که با الشرطه این کشور دارد در زمستان باید دوباره راهی این باشگاه شود. مهند علی با درخشش در این فصل یکی از بازیکنانی است که مشتریان زیادی در بین تیم های حاشیه خلیج فارس همین طور کشورهای اروپایی دارد. این بازیکن با توجه به اینکه عراق مهمترین حریف تیم ملی در جام ملتهاست می‌تواند مورد توجه کی‌روش و بازیکنان تیم ملی قرار بگیرد.

۹    
آی اسپورت
2018-10-18 00:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر