فهرست
سلطانی‌فر چگونه فرشته نجات آبی‌ها شد؟
سلطانی‌فر چگونه فرشته نجات آبی‌ها شد؟

سلطانی‌فر چگونه فرشته نجات آبی‌ها شد؟

آی اسپورت  -  درحالی که برای حل مشکل بین المللی پرسپولیس ، رئیس جمهور پادرمیانی کرد و اردوغان از باشگاه ریزه اسپور خواست تا طلب 700 هزار یورویی شان از قرمزها را بی خیال شوند ، وزیر ورزش در دیدار پایان سالش با خبرنگاران از این گفت که استقلال به دلیل میزان بالای بدهی ها ، از آسیا حذف شده بود و این تلاش وزارت ورزش بود که مانع از چنین حادثه تلخی شد. حالا استقلال یکی از بهترین تیم های ایرانی در آسیا بوده است. اما چطور چنین اتفاقی افتاد؟

 این پرسش پاسخی دارد که وزیر ورزش تمامش را پاسخ نداده است. در بحبوحه ماجراهای مجوز حرفه ای برای نمایندگان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ، درحالی که مثلا عربستان حاضر نشد درباره نمایندگانش گذشت کند و همه شاخص های حرفه ای را لحاظ کرد ، مسعود سلطانی فر شخصا به ملاقات شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا رفت. دیداری محرمانه با محوریت ذاهکارهای ممانعت از حذف این تیم ها.

 دیداری که در آن شیخ سلمان پذیرفت نهایت همکاری با ورزش ایران را داشته باشد البته در ازایش ایران هم ناچار شد در برگزاری ای سی ال ، نهایت همکاری با طرف دیگر داشته باشد.

 در این دیدار بود که قرار شد دولت بدهی های مالیاتی معوق این تیم ها را ببخشد و مشکل استقلال این بود که بعد از اعلام حل همه مشکلات با شکایت افرادی مثل مرفاوی در آسیا مواجه شد. یعنی زمانی که این باشگاه اعلام کرده بود ، دیگر بدهی ندارد ، این ها شکایت را از کمیته تعیین وضعیت به آسیا بردند و کار را خراب کرده بودند اما باز مذاکره با ای اف سی ادامه پیدا کرد. پول این افراد پرداخت شد و با من بمیرم ، تو بمیری ، مانع از حذف استقلال شدند!

 

خبرآنلاین

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-03-18 08:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۲
وزیر پرسپولیسی نمی خوایم نمی خوایم
serezo
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۴۸
در برگزاری ای سی ال نهایت همکاری را داشته باشد!!!!!این یعنی کوتاه اومدن باشگاهای ایرانی از حق میزبانیشون میشه؟؟!!!
۸
داود
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
اگه رایزنی بلده این وزیر ورزش بش بگید بره حق میزبانی باشگاه هامون در برابر عربستانیا رو بگیره&&حاضرم شرط ببندم این خبر دروغه&&آخر رییس فدراسیون مون رو داخل AFCهم راه نمیدن حالا این وزیر رفته رایزنی کرده که استقلال رو حذف نکنن&&لااقل بزار ۱۳ بدر بیاد این خبر رو میکروید دروغ ۱۳
۵
Kian
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۰۴
دروغ،دروغ،دروغ و‌دروغ،این حرکت وزیر اون هم بعد از گذشت این همه وقت فقط و فقط یه دلیل داشت اونم اینکه نشوندبده نگاه یکسانی به دو تیم داره،مدیر عامل پیروزی مصاحبه میکنه و حذف نشدن پیروزی از آسیا رو مدیون وزارت میدونه،اونوقت این منت سر ما میذاره،اگه استقلال با دست نشانده های بی عرضه شما از آسیا حذف میشد که با خاک یکسان میشدید،آقای وزیر بگو حرکت بعدیت برای تیم محبوب آقازاده ات چیه؟صرف هزینه میلیاردی از بیت المال برای لغو محرومیت!؟اینم یه شو بود که زمینه رو آماده کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر