فهرست
شایعه روز: فدراسیون از ظریف کمک می‌گیرد؟
شایعه روز: فدراسیون از ظریف کمک می‌گیرد؟

شایعه روز: فدراسیون از ظریف کمک می‌گیرد؟

آی اسپورت – برگزاری بازی ایران و کره جنوبی در شب عاشورا، دردسرهای زیادی برای فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش درست کرد. فدراسیون فوتبال، تلاش زیادی برای تغییر زمان این بازی انجام داد اما مخالفت کره جنوبی و قوانین سخت AFC، باعث شد تاریخ بازی تغییر نکند و ایران در همان زمان اعلام شده روبروی کره جنوبی قرار بگیرد. هنوز چگونگی برگزاری بازی و حضور تماشاگران در ورزشگاه، مشخص نیست.

همین موضوع، باعث شده فدراسیون از حالا به فکر تغییر زمان بازی برگشت ایران و ازبکستان باشد. ایران باید در تاریخ 23 خرداد سال آینده، در ورزشگاه آزادی روبروی ازبکستان قرار بگیرد و این بازی، با روز 18 رمضان و شب اول قدر همزمان است. فدراسیون برای فرار از تکرار حاشیه‌های بازی با کره، با AFC برای تغییر زمان بازی وارد مذاکره شده اما این تغییر، نیاز به توافق با حریف تیم ملی دارد.

ازبک‌ها، علاقه چندانی به تغییر زمان بازی‌شان با ایران نشان نداده‌اند و به همین دلیل، گفته می‌شود شاید فدراسیون از وزارت امور خارجه و روابط دیپلماتیک برای راضی کردن ازبکستان کمک بگیرد. با توجه به اینکه قبل و بعد از بازی ایران و ازبکستان بازی ملی رسمی برگزار نمی‌شود، شاید این بار راضی کردن حریف تیم ملی راحت‌تر از پروژه پرحاشیه بازی با کره جنوبی باشد.

 

 

کد خبر: 9406

۷    
آی اسپورت
2016-10-08 19:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر