فهرست
مسی در آغوش کومان؛ علیه شایعات
مسی در آغوش کومان؛ علیه شایعات

مسی در آغوش کومان؛ علیه شایعات

آی اسپورت - لیونل مسی پس از یک تابستان تاریخی و بسیار پرحاشیه که تمایلی جدی برای جدایی از بارسا داشت، با پافشاری های باشگاه در نهایت ماندنی شد. بارسلونا که پس از شکست 8-2 از بایرن با تحولات زیادی از جمله روی نیمکت مربیگری روبرو شده بود، با رونالد کومان کار را شروع کرد ولی مسی قصدی برای همکاری با سرمربی هلندی نداشت و حتی گفت و گوی این دو نیز نتوانسته بود فوق ستاره آرژانتینی را به ماندن متقاعد کند.

در هر صورت مسی ماندنی شد و وعده داد که همه توانش را برای بارسا خواهد گذاشت با این حال بسیاری معتقدند که مسی نتوانسته به شادابی فصول گذشته برسد و حتی گمانه زنی هایی در مورد مشکلات مسی و کومان هم شنیده می شد اما هفته به هفته این شایعات رنگ باختند و حتی صحبت های کومان در یک دو نشست خبری در مورد عملکرد مسی هم نتوانست رابطه بین این دو را شکرآب کند. اگر کسی تردیدی در رابطه بین مسی و کومان داشت، دیشب و پس از بازی برابر یوونتوس به این اطمینان رسید که بین مربی و شاگرد هیچ مشکلی وجود ندارد.

مسی که در این بازی سومین گل فصلش را البته بازهم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، هنگام ترک زمین با رونالد کومان که در انتظار او بود برخورد کرد. کومان خوشحال و سرمست از یک پیروزی شیرین کاپیتان تیمش را در اغوش گرفت و به او تبریک گفت. چهره مسی هم نشان می دهد که شرایط در بارسا برای او بهتر شده و به خوبی خود را در اختیار ایده های مربی هلندی قرار داده است.

۱    
آی اسپورت
2020-10-29 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر