فهرست
دکه آنلاین: خبر باختش!
دکه آنلاین: خبر باختش!

دکه آنلاین: خبر باختش!

آی اسپورت – خوزستان نفس کشید تیتر خبر ورزشی به بهانه برد استقلال خوزستان مقابل الفتح عربستان است. این روزنامه به باخت استقلال مقابل الاهلی امارات هم اشاره کرده و پیش بازی پرسپولیس با الهلال و ذوب آهن با العین را هم روی جلد برده. خبر ورزشی از قول برانکو نوشته که تکلیف تیمش در آسیا، امشب مشخص می شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 3 اسفند

روزنامه گل با انتشار عکسی از بازی الاهلی و استقلال از تیتر کپ با دیوپ برای شکست شاگردان منصوریان استفاده کرده. این روزنامه خبر مصدومیت دژاگه را هم روی جلد برده و به این موضوع اشاره کرده که حسین عبدی، بخشی از طلبش از پرسپولیس را بدون مجوز از پول afc به این باشگاه برداشته است. مسدود شدن حساب های سازمان لیگ هم دیگر تیتر این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 3 اسفند

خبر باختش تیتر عجیب روزنامه پیروزی در آستانه بازی امروز پرسپولیس و الهلال است. این روزنامه در اتفاقی عجیب، به استقلال به خاطر باخت به الاهلی کنایه نزده و نوشته استقلال مقابل حریفش جنگید. پیروزی از تماس های مشکوک بعد از نگرفتن پاسپورت 9 ملی پوش پرسپولیس خبر داده که از نظر این روزنامه به معنای پیدا شدن جعبه سیاه دربی است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 3 اسفند

همشهری ورزشی جدا از اشاره به نتایج دیروز تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان، مصاحبه با سیدجلال در آستانه بازی امروز پرسپولیس مقابل الهلال را روی جلد برده و از قول او نوشته که اگر الهلال خط حمله خوبی دارد پرسپولیس در همه خطوط تیم خوبی است. این روزنامه خبر دعوت احتمالی رایان تفضلی به اردوی تیم ملی را هم به عنوان یکی از تیترهای روی جلدش انتخاب کرده است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 3 اسفند

۲    
آی اسپورت
2017-02-21 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر