فهرست
انتقاد دانشگر؛ شفر مسئولیت باخت را قبول نمی‌‌کرد
انتقاد دانشگر؛ شفر مسئولیت باخت را قبول نمی‌‌کرد

انتقاد دانشگر؛ شفر مسئولیت باخت را قبول نمی‌‌کرد

آی اسپورت – محمد دانشگر شروع خوبی در استقلال نداشت اما به مرور زمان و با ادامه فصل تبدیل به یکی از بازیکنان اصلی و موثر استقلال شد. با او و بقیه خط دفاع استقلال بهترین عملکرد را در بین تمام تیم‌های لیگ برتر داشت. دانشگر امروز مصاحبه مفصلی با فارس داشته و به نکات زیادی اشاره کرده. بخش‌های مهم حرف‌های او را بخوانید:

فقط فرشید دستش را بلند کرد

من واقعیت آن روز را به شما می گویم و اولین بار است چنین حرفی می زنم. روز بازی در جلسه فنی آقای شفر گفت اگر پنالتی شد چه کسی می زند که هیچکس دستش را بلند نکرد! در این بین اسماعیلی دستش را بلند کرد و گفت من می زنم. مهدی رحمتی هم اصلا نگفت که فرشید بزند یا پاتوسی نزند. او فقط وقتی دید منشا هوس کرده پنالتی را خودش بزند به او گفت تو در تمرینات با بیرانوند بودی و او نحوه ضربه زدنت را می داند، و ضربه را نزن. جالب است بدانید تا قبل از آن بازی هم پنالتی زن اول تیم فرشید اسماعیلی بود و اگر دقت کرده باشید چند بازی بعد هم پنالتی شد که پاتوسی پنالتی نزد. خودمان هم نمی دانیم چه شد، قبول دارم اسماعیلی نباید آن ضربه را چیپ می زد ولی در آن بازی اصلا رحمتی حرفی به اسماعیلی نزد ولی همه گفتند او خواسته که فرشید پنالتی را بزند. من یک چیزی بگویم امسال تیم ما خیلی حاشیه داشت. واقعا خودمان نمی دانستیم این همه حواشی از کجا می آید. هر روز یک حاشیه و یک دردسر داشتیم.

اینستاگرام عامل ناکامی استقلال بود

شما ببینید تیم ما از هواداران گرفته تا مدیران و بازیکنان همه درگیر حواشی بودند. حواشی های عجیب و غریب. این همه اتفاق برای تیم های دیگر می افتاد ولی به ما که می رسید همه حواشی چند برابر می شد. به طور مثل حاشیه های اینستاگرام، می دانید چقدر به بازیکنان تیم ما فحاشی شد؟ مگر می شود؟ کل استقلال امسال درگیر اینستاگرام و حواشی اش بود و به ما کلی ضرر زد و یکی از دلایل ناکامی استقلال بود. به نظر من اگر فوتبال ایران می خواهد موفق شود باید همه از این برنامه بیرون بیایند، به خصوص در باشگاه استقلال که معتقدم همه درگیر این برنامه بودند. مگر می شود 6 هفته مانده به لیگ اسم بازیکن را در لیست مازاد در اینستاگرام منتشر کنند؟ همین حرفها باعث شده بود تا آن بازیکنان خیلی از بازی ها اصلا روحیه بازیکنان نداشته باشند.باور کنید حواشی اینستاگرامی و فحاشی به بازیکنان، روی مخ بازیکنان ما بود. آخرش چه شد؟

شفر مسئولیت باخت‌ها را قبول نمی‌کرد

من به نوبه خودم از آقای شفر تشکر می کنم چون زحمات زیادی کشید و خیلی هم به خود من کمک کرد. آقای شفر مربی خوبی بود و خیلی تلاش می کرد ولی یک رفتار او خیلی بازیکنان را متعجب می کرد. مثلا اگر در بازی های بزرگ می باختیم او مسئولیت باخت را قبول نمی کرد. مثال می زنم در دربی، اگر آقای شفر در کنفرانس می گفت که پنالتی زن تیم فرشید اسماعیلی بود و صحبت های درون جلسه قبل از بازی را توضیح می داد این همه اتفاق نمی افتاد و بازیکنان و تیم ما این همه دچار حواشی نمی شدند اما او حرف دیگری زد. البته باز هم می گویم من برای شفر احترام قائل هستم چون او واقعا با وجود سن و سالی که داشت تلاش زیادی انجام می داد.

 

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-05-24 10:20:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۰۲
خفه کردی خودت رو با این اسماعیلی. یبار پیرهنش رو نشون دادی فهمیدیم که تو باندشونی دیگه نیاز نیست از کلاغ دم بریده و دار دستش اینقد تعریف و تمجید کنی. بخوای زر اضافه بزنی شخص خودت هم باید گم شی. خرچی میشه هی رحمتی رحمتی
۲
محمد یوسفی
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۷
تا شفر بود همه ازش تعریف میکردن و بالا پایین پرت میکردنش حالا همه ازش بد میگن حالا همه باخت ها و بد بازی کردن های استقلال تقصیر شفر شده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر