فهرست
برای شیخ‌ویسی؛ از خودت بد دفاع کردی!
برای شیخ‌ویسی؛ از خودت بد دفاع کردی!

برای شیخ‌ویسی؛ از خودت بد دفاع کردی!

آی اسپورت - دروازه بان مطمئن؛ چيزى كه پيكان از آن بى بهره است و شيخ ويسى آن عقب يك تنه زحمات بقيه را هدر مى دهد. شيخ ويسى در اين سالها متخصص دريافت عجيب ترين گلها از پرسپوليس دريافت بوده است. ويسى و شيخ ويسى به همراه خط دفاع آبكششان ، پيكان را با سرعت به سمت ليگ يك هل مى دهند. دیشب ویسی پس از اینکه شیخ ویسی آن طور گل اول را خورد و به صورت والیبالی، توپ را به داخل تور دروازه هل داد، عبدالله ویسی لب خط هاج و واج مانده بود و نمی دانست باید چه بگوید. شیخ ویسی دو سال پیش هم گلی والیبالی از علیپور خورد. البته مصاحبه امروزش با یکی از خبرگزاری ها عجیب است، آنجا که گفته مدیربرنامه ها برایم شایعه می سازند و می گویند گلهای مشکوک می خورم! البته ای کاش چنین مصاحبه ای نمی کرد تا کارشناسان روی خوردن چنین گلهایی زوم نکنند. البته کلا در فوتبال جهان تشهیص خوردن گل به صورت مشکوک یا غیرمشکوک، کار راحتی نیست و مرجعی هم برای برخورد نیست. همین محسن فروزان، دروازه بان سابق تراکتور هزینه چنین ماجرایی را داد و آخر سر هم گفتند که گل خوردن هایش مشکوک نبوده است!

۳ ۳  
آی اسپورت
2020-06-29 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۱۲
یک سوال چرا همیشه دروازه بانای حریف جلوی پرسپولیس گل ناجور میخورن مخصوصا مسثاق معمارزاده که فصل بعدم رفت و پرسپولیسی شد!
۲ ۲
Ali
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، ۰۲:۴۰
چون‌فروزان جلوی استقلال باتوپ رفت تودروازه چون‌حنیف جلوی استفلال هند پنالتی داد چون میداوودی وشریفات همیشه جلوی استقلال موقعیت صددرصد رو میکوبیدن به اسمان
۳
Ali
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، ۰۲:۴۱
نویسنده این خبر قطعا کیسه کش وعقده ایه
اگه بی طرفی ازحنیف ومیدواووی وفروزان بگو بببنیم بی طرفی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر