فهرست
منتخب بدترین‌های جزیره به انتخاب گل
منتخب بدترین‌های جزیره به انتخاب گل

منتخب بدترین‌های جزیره به انتخاب گل

آی اسپورت- هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بعد از بازی امشب (دوشنبه شب) بورنموث و منچسترسیتی به پایان می‌رسد. اما سایت گل طبق معمول همیشه بعد از به پایان رسیدن بیشتر بازی‌ها و در شرایطی که هنوز یک بازی مانده تیم منتخب بدترین‌های این هفته جزیره را انتخاب کرده است که در زیر با آن آشنا می شوید.

بن فوستر/ دروازه‌بان وست برومویچ در دیداری تیمش مقابل وستهام که با تساوی 2 – 2 به پایان برسید اصلا عملکرد قابل قبولی نداشت. زمانی که اسنودگراس می‌خواست کاشته‌اش را بزند برای داوسون جایگیری بدی تعیین کرد و همچنین خوش‌شانس بود که داور گل فقولی را مردود اعلام کرد.

جان اوشی/ بازیکن ایرلندی در صحنه گل دوم ساوثهمپتون مقابل تیمش، ساندرلند، به راحتی تسلیم شد و تیمش در نهایت 4 بر صفر شکست خورد. او بین دو نیمه توسط دیوید مویس تعویض شد.

اریک دیر/ هافبک دفاعی تاتنهام به پست دفاع میانی بازگشته بود و بارها مقابل مهاجمان سرعتی لیورپول ناکام ماند. در نهایت هم تیمش 2 بر صفر شکست خورد.

لمینه کونه/ مدافع ساندرلند در صحنه گل دوم ساوثهمپتون که گابیادینی زد اشتباه کرد و در دیداری که تیمش 4 بر صفر شکست خورد کاملا نامطمئن نشان داد.

بن دیویز/ دفاع چپ تاتنهام نتوانست از پس سادیو مانه بر بیاید و در دیداری که تیمش 2 بر صفر به لیورپول باخت بارها مقابل این بازیکن کم آورد.

مارک آلبرایتون/ او که در رقابت‎های فصل گذشته برای لستر خوش درخشیده بود، این فصل به همراه دیگر بازیکنان تیمش ناکام بوده است. این وینگر در دیدار تیمش مقابل سوانزی که با شکستشان همراه بود جایش را به اسلام سلیمانی داد.

آدام فورشاو/ در دیداری که میدلزبورو مقابل اورتون به تساوی رسید، او مدام توپ را در میانه زمین از دست می‌داد.

اتینه کاپو/ افت شدید او تاثیر زیادی در شکست 2 بر صفر واتفورد مقابل منچستریونایتد داشت. عملکرد او اصلا شباهت به کاری که در امارات در هفته‌های گذشته انجام داد، نداشت.

کریستین اریکسن/ بازیساز تاتنهام در بازی با لیورپول عملکردی ناامیدکننده به نمایش گذاشت. او اصلا نتوانست تاثیرگذار باشد و مدام در یک سوم حریف سردرگم بود.

جیمی واردی/ در دیداری که لستر 2 بر صفر مغلوب سوانزی شد، ستاره و قهرمان فصل گذشته این تیم موقعیت‌هایی طلایی از دست داد و نتوانست برای تیمش تعیین کننده باشد.

روملو لوکاکو/ پیش از این در دیدار با بورنموث او 4 گل بی‌نظیر زده بود، اما مهاجم بلژیکی در دیدار تیمش مقابل اورتون اصلا عملکرد قابل قبولی نداشت و یکی از روزهای بد دوران بازیگری اش را گذراند.

منتخب بدترین های هفته بیست و پنجم انگلیس
منتخب بدترین های هفته بیست و پنجم انگلیس

 

۴    
آی اسپورت
2017-02-13 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر