فهرست
بعد از جواب رد سروش به استقلال؛ زوم روی مبعلی
بعد از جواب رد سروش به استقلال؛ زوم روی مبعلی

بعد از جواب رد سروش به استقلال؛ زوم روی مبعلی

آی اسپورت- در این که سروش رفیعی به جز پرسپولیس و چند تیم دیگر، یکی از گزینه های اصلی استقلال نیز محسوب می شد شکی نیست. حتی سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال برای این انتقال شخصا با امیر قلعه نویی تماس می گیرد و در این خصوص صحبت می کند. بعد از آن بود که مشخص می شود دل رفیعی با استقلال نیست و پاسخ او به استقلال "منفی" است. علیرضا منصوریان نیز طی صحبت هایی که با افتخاری داشت از وی خواست تا دیگر موضوع نقل و انتقال سروش رفیعی را پیگیری نکند چون بازیکنی که دلش با استقلال نیست نمی تواند در طول مسیر نیز برای این تیم مفید فایده قرار بگیرد.

بر این اساس سرمربی استقلال از مسئولان باشگاه خواسته که خیلی جدی تر از پیش به دنبال بازیکن مورد علاقه اش باشند و این بازیکن کسی نیست جز ایمان مبعلی. البته مبعلی پیش از این هم یکی از اصلی ترین گزینه های ترمیم مرکز میدان استقلال بود ولی حالا با انصراف از جذب سروش، منصوریان برای از بین بردن خلاء حضور یک هافبک طراح و بازی ساز عزم خود را جزم کرده تا بازیکن با تجربه ای که از او با عنوان مهندس در فوتبال ایران نام برده می شود را به جمع شاگردانش اضافه کند.

این بازیکن که در ابتدای فصل نیز گزینه انتقال به استقلال بود، در نهایت نفتی ماند تا درخشش خود را همچنان با این تیم ادامه دهد. حال که مبعلی در نفت خوش درخشیده و هافبک های استقلال نیز نتوانسته اند آنطور که باید و شاید وظایف خود در امر بازی سازی و خلق موقعیت را انجام دهند، رویکرد منصوریان به سمت بازیکنی شد که یکبار نیز در نفت دست او را گرفته بود. شنیده ها از باشگاه استقلال حکایت از آن دارد با توجه به در پیش بودن بازی استقلال مقابل نفت، عملیات انتقال مبعلی بعد از آن بازی رسما کلید خواهد خورد. گویا خود مبعلی نیز بسیار علاقه دارد که نیم فصل دوم را در استقلال توپ بزند و در صدد است تا نهایت تلاشش را برای گرفتن رضایتنامه اش از باشگاه نفت انجام دهد.

 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 13:42:00
نظر دهید

۱ نظر
q
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۰۱:۵۷
چی شد اینا که هافبک طراحشون BR7 بود؟! چایید بازیکنشون؟! :))) بدبختا اون همه پاچشو لیسیدن اخرشم رو دستشون باد کرد 7 شونو بدن تتلو راحت شن :))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر