فهرست
بهترین شماره 9 اروپا کیست؟
بهترین شماره 9 اروپا کیست؟

بهترین شماره 9 اروپا کیست؟

آی اسپورت- وب سایت گل عملکرد بهترین بازیکنانی که در پست شماره 9 بازی می کنند در پنج لیگ معتبر اروپا را مقایسه کرده است. در این آمار می توانید شرایط ستاره‌های هر تیم را ببینید و عملکرد آن‌ها را مقایسه کنید. در زیر به این بازیکنان اشاره می‌کنیم.

روبرت لواندوفسکی/ تداوم عملکردهای خوب او مقابل دروازه حریفان فوق‌العاده است. اما اگر 15 شانس گلزنی‌ای که در این فصل از دست داده را هم تبدیل به گل می‌کرد آمارش بهتر هم می‌شد.

گونسالو ایگواین/ بعد از انتقال 90 میلیون یورویی از ناپولی به یوونتوس کارش را آرام آرام شروع کرد، اما دوباره به اوج بازگشته است.

لوئیس سوارس/ این که او 5 پاس گل داده و 16 گل برای کاتالان‌ها در رقابت های این فصل زده نشان می‌دهد چه بازیکن مهمی است.

رادامل فالکائو/ بعد از بازگشت به فرانسه او دوران باشکوه سابقش را دوباره احیا کرده و فعلا درصد تبدیل کردن موقعیت‌هایش به گل 35 است.

سرخیو آگوئرو/ درصد تبدیل موقعیت‌ها به گل زیر 15 است و نشان می‌دهد او در ادامه فصل ماموریتی بزرگ برای ثابت کردن خودش دارد. فراموش نکرده‌ایم که او مهاجمی مرگبار است.

ادینسون کاوانای/ او یکی از بازیکنانی است که در حال حاضر برای کسب کفش طلا رقابت می‌کند. او جای زلاتان در پی اس جی را پر کرده و آمار گلزنی فوق العاده‌ای دارد.

کریم بنزما/ 5 گل زده در لیگ در این مقطع از فصل آمار خوبی برای این مهاجم فرانسوی نیست، مهاجمی که فصل گذشته در لالیگا 24 گل زد. حالا توانایی‌های او هم در برنابئو زیر سوال رفته است.

دیگو کاستا/ با وجود آمار عالی گلزنی او در تیمش با سرمربی مشکل دارد، اما جدا از مسائل اخلاقی عملکرد ملی پوش اسپانیایی در گلزنی و پاس گل دادن بی نظیر است.

زلاتان ایبراهیموویچ/ شاید او به اندازه دیگر رقیبانش گل نزده باشد، اما ستاره سوئدی با وجود سن بالایش بارها ثابت کرده برای تیمش مهره مهمی است.

آندره بلوتی/ فصلی بی نظیر برای او در حال سپری شدن است. این بازیکن توانسته توجهات را به خود جلب کند و آمار گلزنی این ستاره ایتالیایی استثنایی بوده است.

در زیر می‌توانید آمار مربوط به مهاجمان نام برده را مشاهده کنید.

۱ / ۱۰

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-02-10 14:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۲
روبرت لواندوفسکی
زلاتان ایبراهیموویچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر