فهرست

۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۷

«اگر انتقاد می‌کنید، حداقل برنامه را ببینید». پاسخ مجری #نود برای یک سلبریتی فیس‌بوکی!
آی اسپورت
2017-12-05 01:27:08
نظر دهید

۵ نظر
رابین هود
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
اگر می خواهی جواب بدهی حداقل انتقادات رو خودت بخون!

انتقاد آن بقول شما سلبریتی به این چیزها نبود که عادلک جواب داد. انتقاد به این بود که چرا سازمانی مثل صداوسیما با ردیف بودجه ی مشخص اینقدر به دنبال اسپانسر و پول است؛ در ادامه هم مثالی زد که مثلا خیلی مسخره به نظر می آید که سپاه یا ارتش روی پیراهنش تبلیغ سس مهرام را بکند!
nima bagheri
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
نادر فتوره چی اگع بفهمه سلبریتی فیسبوکی توصیف شده سکته می کنه :)) ولی واقعا حقیقت همینه با وجود تمام چپ بازی هایی که در میاره در حقیقت یک سلبریتی ای بیش نیس که فقط میخواد با زدن حرفای رادیکال خودش رو تو ویترین بزاره و هیچ دغدغه ای هم نداره برای فرودستان بی شک،این آقای حالا دیگه سلبریتی با رویکرد پوپولیستی به چپ آبروی این جریان رو داره می بره به شخصه نوحوون های تحت تاثیر استتوس های این آقا رو دیدم که خودشون رو چپ می دونن ولی مثلا اسم مارکس تا حالا به گوششون هم نخورده و فقط نادر فتوره چی رو میشناسن :))) به قول گی دبور من از جامعه نمایش همانقدر نفرت دارم که از شهره شدن به «مخالف» در این جامعه.
۸ ۲
رابین هود
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
- از اینکه حقیقت رو برامون روشن کردی سپاسگزارم (در حقیقت یک سلبریتی ای بیش نیس که فقط میخواد با زدن حرفای رادیکال خودش رو تو ویترین بزاره و هیچ دغدغه ای هم نداره برای فرودستان بی شک)

- این جریان با ایشون با آبرو نشده که با ایشون بی آبرو بشه

- به شخصه آدمایی (تو بخوان نوجوونایی) رو میشناسم که فردوسی پور رو میپرستن (لازم به ذکر نیست که این آدما غلظت بلاهتشون به مراتب بیشتر از دنباله روهای فتوره چی ه)
- جمله ی آخرتم به مثابه ی میخی بر تابوت پشت کامیون نویسی در نظر می گیرم :))))
به رابین هود ونیما باقری
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
هر دو تاتون درست میگید هم فتور و هم فردوس دو تا بی مصرف هستن
nima bagheri
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
فقط همین آخری: «جمله ی آخرتم به مثابه ی میخی بر تابوت پشت کامیون نویسی در نظر می گیرم :))))» الان این جمله گی دبور رو در حد پشت کامیون میدونی رابین هوود؟ ردیفه کلا ;)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر