فهرست
استقلال صدرنشین جدول نیمه‌های اول لیگ برتر
استقلال صدرنشین جدول نیمه‌های اول لیگ برتر

استقلال صدرنشین جدول نیمه‌های اول لیگ برتر

آی اسپورت - تا پایان هفته بیست و پنجم، نتایج بازی های لیگ برتر تا پایان نیمه اول به گونه ای رقم خورده که استقلال در صدر جدول قرار می گیرد و تیم های سپاهان اصفهان و پرسپولیس در رده های دوم و سوم جای می گیرند؛ تراکتورسازی و پدیده مشهد هم تیم های بعدی در این رده بندی هستند.

آبی پوشان در نیمه اول بازی های این فصل ۱۱ برد و ۱۱ مساوی کسب کرده و در سه بازی هم بازنده به رختکن رفته اند. استقلال و سپاهان اصفهان در نیمه اول نتایج مشابهی کسب کرده و هر دو تیم ۴۴ امتیاز به دست آورده اند. حتی از نظر گل زده در نیمه اول هم شاگردان شفر و قلعه نویی آمار برابری دارند و ۲۰ گل به ثمر رسانده اند، اما استقلال به خاطر یک گل خورده کمتر در نیمه نخست  در صدر جدول رده بندی تیمها در پایان نیمه اول قرار می گیرد.

پرسپولیس به عنوان صدرنشین و مدعی کسب عنوان قهرمانی، در این رده بندی در جایگاه سوم قرار گرفته. شاگردان برانکو ۱۰برد و ۱۱مساوی در نیمه اول به دست آورده و ۴بازی را بازنده راهی رختکن شده اند. سرخپوشان در نیمه اول ۱۴ گل زده و ۶ گل خورده در کارنامه خود دارند.

تراکتورسازی به عنوان نزدیک ترین تعقیب کننده پرسپولیس، در ۹بازی در پایان نیمه اول به پیروزی رسیده و در ۱۰بازی هم به نتیجه مساوی رضایت داده است؛ این تیم نتیجه ۶بازی در نیمه اول را به حریف واگذار کرده. ۱۴ گل زده و ۸ گل خورده حاصل کار این تیم در نیمه اول بازی های این فصل است. سپیدرود رشت، نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان تیم های قعرنشین در این رده بندی هستند که در جدول رده بندی لیگ برتر هم همین سه تیم در قعر قرار گرفته اند.

 نساجی مازندران اما بیشترین تغییر جایگاه در جدول نیمه اول را نسبت به جدول رده بندی اصلی لیگ برتر دارد. نساجی که در جدول رده بندی لیگ برتر با ۲۶ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد، با احتساب نتایج نیمه اول ۳۴ امتیازی شده و در رده ششم قرار می گیرد؛ یعنی نساجی در نیمه دوم بازی های خود به خوبی نتوانسته از اندوخته نیمه اول محافظت کرده و 8 امتیاز در نیمه دوم بازیها از دست داده است. نساجی ۷بار نیمه اول را پیروز میدان بوده، اما در پایان 90 دقیقه تنها 4 برد برای این تیم به ثبت رسیده است.

نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-04-15 15:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
...
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۴
برای روحیه دادن به کیسه هرکاری میکنن فکر کنید رفتن امار دراوردن بالاخره کیسه رو صدرنشین کردن اونم نیمه های اول لیگ برتر خخخخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر