فهرست
لینه‌کر و زیدان؛ جنگ لفظی دنباله‌دار
لینه‌کر و زیدان؛ جنگ لفظی دنباله‌دار

لینه‌کر و زیدان؛ جنگ لفظی دنباله‌دار

آی اسپورت - زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید هفته گذشته در دفاع از هموطن و مهاجم تیمش کریم بنزما که مورد انتقاد کنایه‌آمیز گری لینکر، ستاره سابق تیم ملی انگلیس و مجری شبکه BBC واقع شده بود، از بازیکن سابق تیم فوتبال لیون به عنوان بهترین مهاجم دنیا یاد کرد و گفت انتظار ندارد که بنزما در یک فصل 60 گل بزند. زیزو با شرم‌آور خواندن ادعای  لینکر در مورد بنزما، گفت که همه بازیکنان او مورد انتقاد واقع می‌شوند نه فقط این بازیکن فرانسوی.

با اینکه زیدان از همه خواست که در مورد بنزما بدگویی نکنند، گری لینکر نتوانسته جلوی خودش را برای زدن کنایه‌‌ای دیگر بگیرد. این بار مهاجم سابق تاتنهام دو در قالب تمجید از هری کین، مهاجم انگلیسی تاتنهام که در پیروزی 4 بر یک این تیم برابر لیورپول در ورزشگاه ومبلی 2 گل به ثمر رساند، به زیزو و بنزما طعنه زد.

بازیکن سابق بارسلونا پس از برد قاطع تاتنهام در هفته نهم لیگ برتر توییتی با این مضمون گذاشت: «هری کین یک بار دیگر گل زد. شُکر که زیدان فکر می‌کند بنزما بهترین مهاجم دنیاست. پس آنها دیگر به جذب او (هری کین) تمایل نشان نخواهند داد.» 

 رئال مادرید با وجود افت عملکرد خط حمله‌اش در این فصل، قصد تقویت آن را در بازار نقل و انتقالات ماه ژانویه ندارد هرچند برخی گزارش‌های از برنامه این باشگاه برای ارائه پیشنهاد به تاتنهام برای خرید کین در پایان فصل حکایت دارند.

۳    
آی اسپورت
2017-10-23 10:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر