فهرست
پپ:  لیورپول هجومی‌ترین تیم دنیاست
پپ: لیورپول هجومی‌ترین تیم دنیاست

پپ: لیورپول هجومی‌ترین تیم دنیاست

آی اسپورت- دو تیم منچسترسیتی و لیورپول در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس امشب برابر هم قرار خواهند گرفت. دیداری که در راه رسیدن به قهرمانی اهمیت زیادی برای دو تیم دارد. پپ گواردیولا پیش از دیدار تیمش برابر لیورپول گفت: به خوبی با فلسفه مربیگری یورگن کلوپ آشنا هستم و می دانم که تیم او یکی از هجومی ترین تیم های اروپاست. سال اول که به بایرن مونیخ رفتم، برابر او در سوپرجام به میدان رفتم و از رقابت با او، چیزهای زیادی آموختم. خیلی خوشحال هستم بار دیگر برابر تیم های او به میدان می روم. تیم های کلوپ یک مشخصه دارند و آن هم فوتبال سراسر هجومی است. به همین خاطر خودم را برای یک فوتبال درگیرانه آماده کردم.

«در بازی قبلی لیورپول که برابر استوک سیتی بود در ورزشگاه بودم و از نزدیک بازی آنها را تماشا کردم. فوتبال لیورپول را خیلی دوست دارم. در لیورپول سیستم سه مهاجمه خیلی خوب جواب داده است. این تیم به خوبی این سیستم را در دنیای فوتبال فعلی بازی می‌کند. این بیشتر به کلوپ برمی‌گردد که خوب توانسته است تیم را به جلو ببرد. لیورپول از تمام نواحی حمله می کند و این در فوتبال اصلا شیوه آسانی نیست. به نظرم هیچ تیمی در دنیای کنونی به این شکل عمل نمی‌کند که حمله کند و فوتبال هجومی ارائه بدهد. وقتی او فوتبالش را با سبک موسیقی «هوی متال» مقایسه می‌کند. به خوبی درک می‌کنم زیرا بسیار هجومی است. این شیوه برای تماشاگران و بیننده های تلویزیونی بسیار جذاب است.»

«هفت بازی بدون سرخیو آگوئرو در این فصل بازی کردیم. او را به خاطر محرومیت در اختیار نداشتیم که البته در این دیدار ها تقریبا نتایج خوبی کسب کردیم. کدام تیم لیگ برتری را می شناسید که بدون مهاجم اصلی خود، این تعداد بازی را انجام داده و تنها یک امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داشته باشد؟ این نشان از عملکرد خوب کل تیم می‌دهد که همه برای هم بازی می کنند.»

۱    
آی اسپورت
2016-12-31 15:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر