فهرست
دکه آنلاین: زنده باد خوزستان
دکه آنلاین: زنده باد خوزستان

دکه آنلاین: زنده باد خوزستان

آی اسپورت – خبر ورزشی با تیتر هوای پرسپولیس آلوده شد به شکست قرمزها مقابل صنعت نفت در جام حذفی اشاره کرده و اینکه این تیم قربانی پنالتی نزن ها و گل نزن ها شد. خبر ورزشی به بهانه اتفاقات این هفته برنامه نود اخبار مختلفی درباره دعوای طاهری و هدایتی منتشر کرده. این روزنامه از قول مجتبی جباری نوشته که اصلا به خداحافظی فکر نمی کند.

 

خبر ورزشی 29 آذر
خبر ورزشی 29 آذر

پنالتیر تیتری است که روزنامه گل برای شکست قرمزها مقابل صنعت نفت استفاده کرده. از نظر این روزنامه پرسپولیس همه چیز دارد جز پنالتی زن. این روزنامه نوشته که لیدرهای پرسپولیس عادل فردوسی پور را دلیل حذف تیمشان از جام حذفی می دانند. جابر انصاری هم گفته در آسیا بزرگی استقلال را نشان خواهند داد.

 

روزنامه گل 29 آذر
روزنامه گل 29 آذر

پیروزی با تیتر پرسپولیس را به مسلخ بردند به این نکته اشاره کرده که داوری، بازیهای فشرده، بلاتکلیفی و تبعیض دلایل حذف قرمزها از جام حذفی بوده. این روزنامه نوشته چطور در شرایطی که استقلال از بازی در هوای آلوده معاف شده، بازی پرسپولیس برگزار شده است.

 

پیروزی 29 آذر
پیروزی 29 آذر

همشهری ورزشی با تیتر زنده باد خوزستان به موفقیت تیم های این استان در جام حذفی اشاره کرده و عکسی از خوشحالی بازیکنان صنعت نفت را روی جلد آورده است.

همشهری ورزشی 29 آذر
همشهری ورزشی 29 آذر

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-20 08:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فقط روزنامه پیروزی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
هم اسمش قشنگه هم تیتراش..دیروز زده بود امروز صعود میکنیم یا فردا؟امروز زده پیروزی را به مسلخ بردند خخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر