فهرست
یورولیگ؛ ناکامی رنجرز، مارسی و بشیکتاش در صعود
یورولیگ؛ ناکامی رنجرز، مارسی و بشیکتاش در صعود

یورولیگ؛ ناکامی رنجرز، مارسی و بشیکتاش در صعود

آی اسپورت - تیم های ویارئال، فرانکفورت، خنک، سویا، دیناموکیف و چلسی در گروه خود صدرنشین شدند. در آخرین مسابقه های مرحله گروهی لیگ اروپا در گروه های هفتم تا دوازدهم، 12 بازی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در گروه هفتم، راپیدوین با گل دقیقه 84 لیوبیچیچ موفق شد 1-0 رنجرز را شکست دهد تا تیم جرارد را حذف کند. در دیگر بازی این گروه ویارئال با دو گل از سد اسپارتاک مسکو گذشت. با این نتایج ویارئال و راپیدوین هر دو 10 امتیازی شدند ولی ویارئال صدرنشین شد. رنجرز با 6 امتیاز حذف شد.

در گروه هشتم، لاتزیو در خانه خود 2-1 مقابل فرانکفورت شکست خورد، گاچینوویچ و هالر گلزنان فرانکفورت در این بازی بودند، مارسی ده نفره نیز در خانه خود 3-1 مقابل آپولون شکست خورد. در این گروه فرانکفورت با 19 امتیاز مقتدرانه صدرنشین گروه شد. لاتزیو با 9 دوم شد. و آپولون هم سوم شد.

در گروه نهم، بشکیتاش در خانه خود مقابل مالمو 1-0 شکست خورد. در این دیدار کوارشما در دقیقه 65 اخراج شد و تیم ترکیه ای از دور رقابت ها حذف شد. خنک هم با 4 گل سارزبورگ را از پیش رو برداشت. در این گروه خنک با 11 امتیاز صدرنشین شد و مالمو با 9 امتیاز دوم شد.

در گروه دهم، بازی آکیسار و استانداردلیژ 0-0 مساوی شد. سویا هم 3-0 کراسنودار را شکست داد. سویا و کراسنودار به ترتیب هر دو با 12 امتیاز، اول و دوم شدند.

در گروه یازدهم، یابلونتس 1-0 در اکراین موفق به شکست دادن دیناموکیف شد. رن هم 2-0 آستانه را مغلوب ساخت. در این گروه دیناموکیف با 11 امتیاز صدرنشین شد و رن با 9 امتیاز دوم شد.

در گروه دوازدهم نیز، دیدار ویدئوتون و چلسی با تساوی 2-2 پایان یافت. در این دیدار ابتدا ویلیان چلسی را پیش انداخت ولی حریف دو بار توسط اتان (گل به خودی) و نگو به گل رسید. اما دقیقه 75 ژیرو توانست بازی را 2-2 کند. در دیگر دیدار این گروه، باته 3-1 پائوک را شکست داد. در این گروه چلسی با 16 امتیاز صدرنشین شد، باته هم با 9 امتیاز دوم شد.

     
آی اسپورت
2018-12-13 23:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر