فهرست
کدام بازی‌های استقلال به تعویق می‌افتد؟
کدام بازی‌های استقلال به تعویق می‌افتد؟

کدام بازی‌های استقلال به تعویق می‌افتد؟

آی اسپورت - شامگاه شنبه دکتر مهرزاد خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با برنامه گفتگوی ویژه ی خبری اعلام کرد با توجه به مثبت شدن تست کرونای بیش از 25 درصد از بازیکنان و عوامل تیم استقلال، این تیم به قرنطینه خواهد رفت و بازیهای این تیم نیز لغو خواهد شد.

در گفتگوی کوتاهی که دکتر خلیلیان با شبکه دوم سیما داشتند، بطور دقیق مشخص نشد کدام بازیهای استقلال لغو شده است و این تیم از چه زمانی توانایی برگشت به تمرینات خود را دارد. با توجه به اینکه شروع قرنطینه استقلال از فردا خواهد بود و با ذکر این نکته که طول دوران قرنطینه 14 روز می باشد، عوامل این تیم قطعا تا 28 تیرماه در قرنطینه به سر خواهند برد و بازیهای این تیم مقابل پارس جنوبی، تراکتور و صنعت نفت لغو خواهد شد و یک روز پس از اتمام قرنطینه از عوامل این تیم مجددا تست کرونا گرفته خواهد شد و با توجه به اینکه جهت رسیدن به نتیجه ی مطلوب تست کرونا به 24 ساعت زمان نیاز است، به نظر می رسد در آخرین روز از تیر ماه میتوان نتیجه ی قطعی تست های بازیکنان و عوامل استقلال را پس از سپری کردن دوران قرنطینه اعلام کرد و در صورت منفی بودن نتایج این تست ها، دوران قرنطینه برای آبی پوشان به پایان خواهد رسید. با توجه به اعلام برنامه لیگ برتر توسط سازمان لیگ، استقلال باید در هفته ی بیست و ششم و در تاریخ 2 مرداد به مصاف نساجی برود. با توجه به فاصله بسیار کم زمانی بین اتمام دوران قرنطینه استقلالی ها و بازی با نماینده قائمشهر و عدم وجود زمان کافی برای بازگشت مجدد تیم به تمرینات، به نظر می رسد آن بازی نیز توسط سازمان لیگ لغو شود و استقلالی ها پس از پایان قرنطینه باید در تاریخ 8 مرداد به مصاف سپاهان بروند.

هر چه که هست، اینها گمانه زنی هایی است که درخصوص برنامه ی بازیهای استقلال مطرح می شود و باید دید نظر رسمی سازمان لیگ درخصوص چگونگی انجام بازیهای استقلال چیست و آیا همچنان ادامه ی رقابت های لیگ برتردر دستور کار سازمان لیگ خواهد بود یا خیر؟

۲    
آی اسپورت
2020-07-05 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر