فهرست
مهاجم یونانی کازان رفت؛ سردار فیکس می‌شود
مهاجم یونانی کازان رفت؛ سردار فیکس می‌شود

مهاجم یونانی کازان رفت؛ سردار فیکس می‌شود

آی اسپورت – سردار آزمون در فصل جدید فوتبال روسیه در تیم روبین کازان به صورت چرخشی بازی می‌کند. او در برخی بازی‌ها در ترکیب اصلی و در برخی بازی‌ها به‌عنوان بازیکن ذخیره به میدان می‌رود. شرایط این مهاجم ایرانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی به دلیل حضور چهار مهاجم در خط حمله روبین کازان از جمله ماکسیم کانونیکوف روسیه‌ای 26 ساله، یوناتاس دخسوس برزیلی 28 ساله و رفعت ژمالتدینوف روسیه‌ای 20 ساله سخت است و آزمون 22 ساله باید برای حضور در ترکیب سخت رقابت کند.

با این حال به نظر می‌رسد شرایط برای قرار گرفتن آزمون در ترکیب اصلی کمی هموارتر خواهد شد، چراکه روبین کازان در حال فروش یوناتاس برزیلی است، مهاجمی که این روزها خوب برای روبین کازان گلزنی می‌کند، اما این باشگاه با توجه به شرایط مالی‌اش قصد فروش او را دارد. جدای از یوناتاس، روبین کازان قصد فروش چند بازیکن دیگر خود را هم دارد که قربان بردیف در این خصوص و جدایی مهاجم برزیلی خود پس از پیروزی 6 بر صفر مقابل آنژی ماخاچ قلعه گفته است: «شما از وضعیت مالی ما باخبر هستید. یوناتاس امروز (یکشنبه) برای تست پزشکی خواهد رفت و فکر می‌کنم بسیاری از بازیکنان‌مان را از دست خواهیم داد.»

روبین کازان در حال حاضر 29 بازیکن در لیست خود دارد که چند بازیکن این تیم از لیست خارج خواهند شد. با جدایی یوناتاس هم به نظر می‌رسد شرایط برای بیشتر بازی کردن آزمون فراهم شود و این بازیکن به جای چرخشی بازی کردن، به مهاجم اصلی تیمش تبدیل شود.

  ۴  
آی اسپورت
2017-08-20 11:55:00
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
یه نمونه برده بودن ازمون برای بردیف! لاتزیو حاضر بود 20 میلیون یورو برای ازمون بپردازه که با توجه به شرایط مالی که روبین داره این براشون یه موقعیت عالی بود اما سردار بازم موند
مطمن باشین سال دیگه وسال های دیگه ام تحت بردیف بهش اویزان هست..
۳ ۲
کچل حمومی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
لادزیو و مبلغ 20 میلیون چاخان بود..
Aria
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۴
دقیقا درست گفتی ... به هیچ جا نمیرسه اخر سر برمیگرده تیم اول خودش سپاهان
وحید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
به حال سردار آزمون...فقط باید 1 ساعت بی وقفه گفت ...: خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر