فهرست
تارتار: پرسپولیس روی تک موقعیت گل زد
تارتار: پرسپولیس روی تک موقعیت گل زد

تارتار: پرسپولیس روی تک موقعیت گل زد

آی اسپورت – سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت پرسپولیس در دیدار امروز در تک موقعیت به گل رسید. مهدی تارتار پس از شکست یک - صفر تیم فوتبال پیکان مقابل پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت:  ز کسانی که پیامک دادند یا در صفحات مجازی به خاطر از دست دادن مادر همسرم تسلیت گفتند، تشکر می‌کنم و به فیروز کریمی نیز تسلیت می‌گویم. پرسپولیس در تک موقعیت به گل رسید و ما غلفت کردیم. یکی دو موقعیت داشتیم که سیدجلال با این سن و سال یکی از آنها را خنثی کرد. حسین بازیکنی خوب و باکیفیت است.

وی افزود: بازیکنان ما خوب عمل کردند و بازی پایاپای بود. در نیمه اول مالکیت در اختیار پرسپولیس بود، اما موقعیتی نداشتند. موقعیت‌های ما بهتر از پرسپولیس بود، اما بازی را واگذار کردیم. در بیشتر خطوط و حتی دروازه نیاز به تقویت داریم. برای پرسپولیس هم در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم، تیمی که با کیفیت است.

سرمربی پیکان در خصوص وضعیت داوری و پرتاب‌های اوت محمد نادری گفت: اگر بازی را دیده باشید، تاکتیک‌های دیگر را هم دیده‌اید. در نیم فصل اول روی دو پرتاب اوت گل زدیم. داور بازی اما، تحت تأثیر نام حریف بود و هر توپی که می‌خواست ایجاد خطر کند، با صدای بازیکنان حریف سوت می‌زد. امیدوارم این سوت‌ها درست بوده باشد. یک صحنه هم مشکوک به پنالتی بود و امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم. عادل یکی از داوران خوب کشورمان است.

تارتار در خصوص اینکه منظورش از احساس خطر شاید تعبیر دیگری داشته باشد، گفت: منظورم این بود که هر زمان روی دروازه حریف احساس خطر می‌شد، با صدای بازیکنان پرسپولیس سوت می‌زد. با این حال عادل یکی از داوران با کیفیت لیگ است و امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم.

 

     
آی اسپورت
2021-02-14 19:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر