فهرست
بهمن رویایی؛ استقلال تاریخ را عوض کرد
بهمن رویایی؛ استقلال تاریخ را عوض کرد

بهمن رویایی؛ استقلال تاریخ را عوض کرد

آی اسپورت - برای استقلال تهران که در چند سال گذشته با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده بود، رویایی‌ترین ماه ممکن رقم خورد. استقلالی‌ها که در این فصل نتوانسته بودند تا قبل از شروع بهمن ماه، هواداران را به صورت کامل راضی کنند، به یکباره از شروع این ماه زمستانی به خود آمدند و لیگ را تحت تاثیر درخشش‌شان کردند. اولین اتفاق در روز 3 بهمن ماه در ورزشگاه تختی آبادان رخ داد که استقلالی‌ها موفق شدند با حساب 3 بر صفر، صعنت نفت را از پیش رو بردارند. سپس روز 8 بهمن و آن دیدار جذاب برابر پیکان که با حساب 3 بر 2 به سود آبی‌ها به اتمام رسید. دیدار بعدی، تقابل با ماشین‌سازی تبریز بود. دیداری که روز 13 بهمن ماه و در زمین پوشیده از برف ورزشگاه یادگار امام برگزار شد و در آن بازی، استقلال موفق شد با حساب 3 بر صفر مقابل نماینده قعرنشین تبریز به برتری برسد.

بعد از این دیدار، استقلال آماده رویارویی روز 19 بهمن ماه مقابل السد قطر شد. دیداری جذاب، دیدنی و پرهیاهو که در حضور بیش از 80 هزار تماشاگر استقلالی در ورزشگاه آزادی و مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد. آبی پوشان به خوبی توانستند با آنالیز درست از حریف، السد را کنترل کرده و سپس در ضربات پنالتی آن‌ها را در پلی‌آف نگه دارند. استقلال با این پیروزی بزرگ، به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رسید.

بالاخره شاهکار استقلالی‌ها در بهمن ماه رویایی‌شان، شکست دادن پرسپولیس بود. تیم مغرور و پرادعای برانکو در زمین بازی پس از گل اول، چنان با غرور رفتار کرد که انگار کار تمام است اما استقلالی‌ها درس بزرگی به این تیم مغرور دادند و در همان نیمه اول، با به ثمر رساندن 3 گل، کار را تمام کردند.

حالا آخرین بازی در بهمن ماه سنگین اما رویایی استقلال پیش روی علیرضا منصوریان و شاگردانش قرار دارد. آنها کافی است ذوب‌آهن را در اصفهان شکست دهند تا بهمنی که عالی شروع شده بود را عالی تمام کنند. این بازی، عصر فردا در اصفهان انجام خواهد شد.  

 

خبر ورزشی

۷    
آی اسپورت
2017-02-15 10:38:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر