فهرست
موفقيت‌هاى شفر، خاک‌ريز جديد زمانى
موفقيت‌هاى شفر، خاک‌ريز جديد زمانى

موفقيت‌هاى شفر، خاک‌ريز جديد زمانى

آی‌اسپورت- استقلال به ساحل آرامش رسيده است و فقط يک نفر مى‌تواند اين آرامش را از تيم سلب كند و آن كسى نيست جز، حسن زمانى. عضو هيئت مديره استقلال كه خود را در راس بردهای استقلال قرار داده است و هر از گاهى با مصاحبه‌هايى كه انجام مى‌دهد رسانه‌ها را به سمت استقلال مى‌كشاند. مصاحبه‌هاى هيجانى و غيرمنطقى از فردى كه خود را همه‌كاره هيئت مديره قلم‌داد مى‌كند و درست آنجا كه نبايد، مصاحبه مى‌كند. او عاشق دوربين و موج‌سوارى روى تيتر روزنامه هاست. بردهاى استقلال ابزارى شده تا زمانى، زخم قديمى‌اش را تازه و عليه منصوريان مصاحبه كند.

آن‌طرف‌تر، على منصوريان كه در مدت زمان حضورش در استقلال، رسانه‌هاى مجازى را بايكوت و از ارتباط مستقيم با هواداران خوددارى مى‌كرد، حالا با استفاده از اكانت شخصى خود در اينستاگرام، مبارزه با زمانى را آغاز كرده است. مطالب كوبنده او كه به يقين عليه زمانى منتشرشده است، مى‌تواند واكنش‌هاى غيرمستقيم و يا بعضا مستقيم زمانى را در پى داشته باشد. على منصور اگر اين قائله را ادامه دهد، ممكن است همان يك ذره اعتبارى كه به حرمت ساليان حضورش در استقلال به دست آمده است، را نيز از دست بدهد.

 

 

 

تسويه حساب شخصى در باشگاهى كه هوادارانش خون دل خورده‌اند تا به اينجا رسيده است، نمى‌تواند اتفاق خوشايندى باشد. به يقين اين دو راه اشتباهى را انتخاب كرده‌اند؛ راهى كه ممكن است كشتى آرام استقلال را غرق در حاشيه كند.

۲۵ ۸  
آی اسپورت
2018-03-10 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
محسن
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۰۸
از صاحب تمام رکوردهای خوب،خواهش میکنیم سکوت را رعایت کند.حرمت امامزاده را متولی ان نگه میدارد.ببخشید،به پای بی ادبی من نگذارید اما جملات دیگری پیدا نمیکنم.یادت نرود که... خودت و هوادار را...! هنوز منظره اخر بازی با پدیده جلوی چشمان ماست.تو برای استقلال کوچک بودی و هیچ وقت به حد ان نمیرسی.به لقبی که به تو دادم فکر کن:صاحب رکوردهای خوب استقلال!!!! تو از معدود مربیان و شاید تنها مربی استقلال بودی که هواداران رقیب؛خواهان ماندگار شدنت بودند(علیرغم نتایج دربی)
خشم ناصری
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۲۸
مشقتو بنویس :)))
۵
sia
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۰۴
علی رضا منصوریان برای تیم ملی این مملکت عرق ریخته و زحمت کشیده ؛ برای پیراهن استقلال زحمت کشیده ؛ در جام جهانی بازی کرده ؛ به عنوان کاپیتان استقلال قهرمان لیگ ایران و جام حذفی شده ؛ برای تیم ملی المپیک ایران در مقام سرمربی زحمت کشیده ؛ به عنوان دست یارِ قطبی و کیروش برای تیم ملی ایران زحمت کشیده . این که به خاطر نتایج بد در استقلال مورد نقد قرار بگیره کار بدی نیست اما خواهش می کنم در مورد مسائلی که فوتبالی نیست این قدر راحت به ش توهین نکنیم . خیلی ها از درون باشگاه به ش ضربه زدند و چند نفر هم از داخل فدراسیون چوب لای چرخش گذاشتند . خواهش می کنم آب به آسیاب بعضی ها که استقلال و پرسپولیس رو فقط برای منافع شخصی خودشون میخوان نریزید .
امیر
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۱۹
افرین به حرف حقت
علی منصوریان واسه ما و تیممون سالها افتخار افریده و نتایج اواخر مربیگریش هرگز احازه توهین و کوچک کردنشو به یه استقلالی متعصب نمیده
۳
ناگهان
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۱۴
قاچعلی به طوطی گفت: پس من یه موز برداشتم
۵
زمانی استقلالی نیست و اصلا ورزشی نیست!!!
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۲۲
کرم از زمانیه مفلوک عوضیه وگرنه منصوریان بهش توهین میشه نمیشه تا ابد خفه شه که به تریج هیات مدیره استقلال برنخوره! اسم دفاع از حق و حیثیتش بعد اینکه بهش مدام حمله شده از سمت زمانی حاشیه سازی نیست! کمی انصاف
۶
داود
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۷
خطاب به آقای زمانی: موقعی که داخل مجلس بودی چه کارهایی برای مردم شهرت انجام دادی؟
اصلا شما سیاسیون چه حقی دارید که درباره یه نفر فوتبالی اظهارنظر میکنید؟
آیا اهالی فوتبال درباره کارنامه کاری شما صحبت میکنن؟
اصلا اگه صحبت کنن چه بلایی سرشون میاد؟
شما و امثال شما هیچوقت به محبوب هوادرا تبدیل نخواهید شد
اصلا علیرضا منصوریان اگه دوران بدی با استقلال داشته باز هم چونکه از فوتبالیستهای این مملکته قابل احترام برای همه هست
ولی شما سیاسیون چی
۵
خطاب به علی ناصری
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
نویسنده: على منصور اگر اين قائله را ادامه دهد، ممكن است همان يك ذره اعتبارى كه به حرمت ساليان حضورش در استقلال به دست آمده است، را نيز از دست بدهد!!!
وقتی هر ننه قمری میشه نویسنده تو این سایت دیگه بهتر از این نمیشه،این نویسنده که فرق بین توپ و هندونه رو نمیدونه داره راجع به فوتبال و حواشیش نظر میده،بچه جون تو الان وقت مشق نوشتنته بعد داری راجع به منصوریان اینطوری نظر میدی.برو دوغتو بنوش...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر