فهرست
به نظر شما تصمیم فرشاد برای اینکه به منشا پاس ندهد و...
به نظر شما تصمیم فرشاد برای اینکه به منشا پاس ندهد و...

۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

به نظر شما تصمیم فرشاد برای اینکه به منشا پاس ندهد و مستقیم شوت بزند، منطقی بوده؟ آیا باید این اتفاق را غیرفوتبالی تعبیر کرد یا ماجرا کاملا عادی است؟
آی اسپورت
2017-08-11 16:53:12
نظر دهید

۱۴ نظر
حمید
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
صد در صد غیر منطقی و خودخواهانه. اما فکر می کنم اینکار رو فقط از روی خودخواهی انجام داد نه از روی طرح نقشه قبلی برای پاس ندادن به منشا.
حامد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
غیر عادی است
۶
محمد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
بازیکن باید جاه طلب باشد .
این خیلی مهمه که بازیکن حریص بازی کنه.
روی رفتار اشتباهش هم مربیان کار خواهند کرد تا تعدیل بشه
۹
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۶
ای اسپورت شبیه این پلیس راه های تو بیابونه که باید دفترچه جریمه رو تا ظهر تموم کنن حالا هر جور شده .. شعور ژورنالی ندارن یه مطلب رو یه خط در میون میزارن بلکه طرفدرای پرسپولیس که بیشترن مطلب بزارن تا دیده بشه ..
آرش666666
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
احمدزاده کلا آدم خودخواهیه کاری به طارمی ومنشا نداره متاسفانه با وجود بازی خوبی که تا قبل از محوطه جریمه انجام میده وقتی اطراف محوطه جریمه صاحب توپ میشه کمتر پیش اومده به مهاجمی پاس بده واغلب میخواد خودش زننده گل باشه که در نود ونه درصد این ضربات توپ حتی در چهارچوب هم نبوده وفرصت های پرسپولیس از بین رفته
امید از تفت
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۳
ماست مالی نکنید. منظور ما این صحنه نیست. همه فرشاد احمدزاده را می شناسیم که توی محوطه و اطراف محوطه جریمه محاله به کسی پاس بده حتی مهدی طارمی و معوملاً توپها را با پای کجش به پشت دروازه میفرسته. این فرشاد احمدزاده مادرزادی پاش کجه و خودش هم شوته. یک صحنه قبل از این صحنه را بیارید که مسلمان میخواد به احمدزاده پاس بده در حالی که منشا با دروازه بان تک به تک است. مسلمان با اندکی مکث، کار سخت تر را انتخاب میکنه و بجای اینکه به منشا پاس بده تا گل بزنه، به احمدزاده پاس میده. شما در طول بازی چندبار خواهید دید که هدف پاسهای مسلمان فقط و فقط طارمی است و حتی به علی پور هم پاس نمی دهند. در هر صورت قرار نیست این موضوع جنجال بشه ولی باید گفت که بدونند پرسپولیس جای رفیق بازی و باندبازی نیست و همه چیز زیر ذره بینه
۶
جاهد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
دقیقا نیمه اول هم کنج محوطه جریمه صاحب توپ شد و با اینکه طارمی و امیری تو موقعیت خوبی بودن و میتونست با یه سانتر گل بسازه با یه ضربه بد به سمت دروازه موقعیتو از دست داد.البته به خوبی این موقعیت نبود اما اگه الان تو رسانه ها پیچیده بود که احمد زاده به طارمی پاس نمیده شما الان اون موقعیتو عکسشو گذاشته بودید و همین سوال رو روش کار کرده بودید!"ماجرا کاملا عادی است؟".
البته تیمی که 3 گل جلو هست و دقایق اخر بازی است همه دوست دارن اونا هم گل بزنن.احمد زاده در این صحنه حرکت اشتباهی انجام داد ولی اگه طارمی هم بود بازم خودش میزد.
ebi
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۵
هرچقدر هم که غیر منطقی باشه نوشته شما از سر دلسوزی نیست
زورتون به این تیم نمیرسه براش حاشیه میسازین.
به قول رئیس جمهور سابق آب رو بریزین اونجایی که سوخته ...
۷
حامد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
احمدزاده می‌خواست گل بزنه و ضربه‌اش طبیعی بود- با توجه به آی کیوی متوسطش- اما کار مسلمان غیرعادی بود که به جای پاس تو عمق که منشا رو تک به تک رو به دروازه قرار می‌داد، پاس‌اش رو به گوشه‌ی زمین جایی که احمدزاده بود داد. این کار رو هم نه برای دوستی با احمدزاده که به خاطر دوستی با طارمی انجام داد!!
۳
مهرداد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
اين رفتاراشون متاسفانه بوي تعفن نژادپرستي ميده.
۲
کرمعلی
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
حرف شما درست. ولی درستی همهٔ این حرفا با اولین پاس گل مسلمان یا فرشاد به منشا از بین میره. انقدر گنده‌اش نکنید قضیه رو
تا ابد پرسپولیسی
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۷
حرومزاده تر از ای اسپرت خودشه
۳
سیاوش
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
اساتید محترم سایت خاله زنک ای اسپورت
همین موقعیت روی گل دوم از اوطرف برای همین احمدزاده پیش اومد و پاس نداد و با پای غیر تخصصی زد و رفت توی گل
چرا یکم فکر نمیکنید اگه با پای راست گل زده حتما فکر کرده با پای اصلیشم میتوینه بزنه؟؟؟
درک بعضی چیزا فهم و شعور نمیخواد شرافت میخواد و انصاف
۴
وحید پرسپولیسی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۵
کتابی هست که توصیه میکنم فرشاد بخونه حداقل فصل اولشو .. از خاویر کرمنت..کتابی به نام بیشعوری ...

بله، بیشعوری! و تاثیر عمیقی که بیشعورها با نفوذ در اجتماع، سیاست، علوم، تجارت، دین و امثال اینها در دنیای معاصر می گذارند. به نظر نویسنده، بیشعورها احمق نیستند، اتفاقا بیشتر آنها نابغه اند؛ اما نابغه هایی خودخواه؛ مردم آزار، با اعتماد به نفس بالا و البته وقیح که نتیجه تیزبازی هایشان در نهایت به ضرر خودشان و اطرافیانشان می شود.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر