فهرست
واکنش کرانچار به درخواست کی‌روش؛ نشدنی است!
واکنش کرانچار به درخواست کی‌روش؛ نشدنی است!

واکنش کرانچار به درخواست کی‌روش؛ نشدنی است!

آی اسپورت – درخواست جدید کی‌روش برای زیر نظر گرفتن بازیکن ملی‌پوشی که در لیگ برتر ایران بازی می‌کنند بازتاب‌های بسیاری داشته است. عمده مربیانی که بازیکن ملی پوش ندارند مشکلی با این درخواست کی‌روش ندارند اما مربیانی که بازیکن ملی پوش دارند به این درخواست روی خوش نشان نداده‌اند. نظرات زلاتکو کرانچار سرمری سپاهان را در این باره بخوانید:

-این امکان ناپذیر است و من فکر می‌کنم این افکاری که ایشان دارد قابل اجرا نخواهد بود. چون بعد از مسابقات لیگ بازیکن‌ها به ریکاوری نیاز دارند. اگر بخواهند از شهرستان‌ها به سمت تهران راه بیفتند، مثلا از تبریز، یا اصفهان یا اهواز یا از شهر دیگری بیایند، فکر می‌کنم همه باشگاه‌ها شرایط خوبی را برای ریکاوری بازیکنان‌شان دارند. بازیکن‌هایی که اهل تهران هستند و در اینجا اقامت دارند و بازی می‌کنند، به خاطر اینکه مسیری ندارند می‌توانند خودشان را برسانند ولی بازیکن‌های شهرستان‌ها نیاز به زمان طولانی برای سفر کردن دارند. من هیچ فایده بزرگی در این زمینه نمی‌بینم.

-ایشان به حد کافی زمان دارد که بازیکن‌های خودش را برای جام جهانی آماده کند. در وقت‌هایی که ایشان در تقویم ملی دارند و پیشاپیش تعیین شده، می‌بینیم که مدام لیگ دچار وقفه می‌شود، یعنی اینکه بازیکن‌ها مدام می‌روند که تحت نظر ایشان کار کنند. چرا؟ چرا آن بخش از قوای جسمانی افت می‌کند؟ چون فصل که تمام می‌شود بازیکن‌ها مسابقات زیادی را پشت سر می‌گذارند. فقط مشکل ایران نیست. سایر تیم‌ها هم دچار چنین مساله‌ای هستند. تیم‌هایی که می‌خواهند سطح خودشان را در جام جهانی حفظ کنند قالب بازیکن‌های‌شان از تیم‌های بزرگ می‌آیند. بازیکن‌هایی که اینجا بازی می‌کنند، در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی در سه جبهه کار می‌کنند بدیهی است که خسته می‌شوند ولی ایشان زمان به اندازه کافی دارند. لیگ هفتم اردیبهشت خاتمه پیدا می‌کند در حالی که جام جهانی در ماه ژوئن شروع می‌شود یعنی ایشان به اندازه کافی زمان خواهد داشت که کاملا بازیکن‌ها را سر پا بیاورد، طراوت بدهد. چون می‌داند که رقابت‌های تورنمنتی برخلاف رقابت‌های لیگی، تفاوت بزرگی دارند. ایشان به همراه کادر فنی اینجا باید دنبال امکانات باشد که چگونه بازیکن‌ها را آماده کند که در فرم خوبی باشد و دقیقا در جام جهانی در پیک فرم‌شان باشند.

۲۰۹ ۱۵  
آی اسپورت
2017-12-07 14:00:00
نظر دهید

۱۵ نظر
Hasan
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
جواب منطقی از سوی کرانچار
ساشا
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
شما چی میگی آقای کرانچار شما که جام جهانی رو ندیدی " کرواسی، جام جهانی 2006 سرمربی بوده" چشممون می ببندیم میگیم نبوده. شما به چه حقی به قدیس و بت بزرگ کیروش ایردا می گیری. به نفرین این عزیز دچار خواهی شد.
حاجی، امشب شاختو بکش بیرون ، حوصله ندارم
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
عمده مربیانی که بازیکن ملی پوش ندارند مشکلی با این درخواست کی‌روش ندارند !! این جمله منو یاد جملات پرمعنای جوادجون انداخت
۳
کیروش بی جام متخصص بیانیه نویسی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۸
کلا هیچکس هیچی از فوتبال نمیفهمه بجز کیروش و جناب امیر اسدی نویسنده نشریه وزییییییییییییییییین ایران ورزشی
کیروشیپور و دار و دسته
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
اقای کرانچار این چ حرفیه میزنین؟!! از جونت سیر شدی؟منتظر حملات کیروش و نوچه هاش باش پس
امید از تفت
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
راست میگه. واقعاً نشدنی است. من نمیدونم کیروش پشت بیان این چیزها چه سیاستی داره!!؟ یعنی عملاً ما را برره حساب کرده
امیر
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
من مطمئنم که اگه کرانچار، شفر و به خصوص برانکو تو لیگ ایران نبودن کیروش چنین درخواست مسخره‌ای رو نمی‌کرد. فقط می‌خوان ثابت کنه از بقیه خارجی‌هایی که تو ایران کار می‌کنن، بهتره. امید نمازی دستیار سابق کیروش تو یه مصاحبه گفته کیروش بین مربی‌های شاغل تو ایران فقط برانکو رو قبول داشت و می‌گفت بازیکن‌هاش از لحاظ بدنی هیچ مشکلی ندارن. حالا چی شده که نظرش تغییر کرده؟
امير
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
شما قعر جدولي و تازه رقيبت همين استقلال پرسپوليسه اما تيم ملي كشورمون رقيباش از جنس جام جهانين و كار لازم داره حسابي شما كوتاه بيا!!
۳
Ali
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
شما فعلا به فكر تيم مصيبت زده خودت باش ، كلا يه بازيكن تو تيم ملي داري كه اونم همچين بازيكن خوبي نيست ! شما هم دست از بيدارباشها و بزمهاي شبانه ات بردار و مغزتو بيشتر به كار بنداز كه مشكل نخوره تيمت به دسته يك بره !
۲
آنتی شومن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
حالت که مساعده.تو گند زدی به سپاهان حالا برا تیم ملی تعیین تکلیف میکنی.حالا پرفسور یه درصدی یه چیزی
۴
حمید
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۳
ببینم کیروش الان به تو هم گیر میده و قاطی مارها و عقرب ها می کندت!!!
نیما
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
نه اینکه نصف ملی پوشان اط سپاهان هستن ....
۲
م س ح ح ق
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۰
هر چی کیروش بگه
حسین
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۲
الدنگ بیسواد کمونیست !!! تو فکر تیمت باش که از اریکه قدرت داری میفرستی به دسته پایینتر !!!!! تو رو چه به اینکه در مورد تیم ملی و کی روش کبیر ، نظر بدی !!! راستی سپاهان کجای جدوله ؟؟؟!!!
۱
حمید
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳
می بینم دوباره آنتی کی روشی های بی خاصیت ، دوباره به زوزه کشیدن افتادند .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر