فهرست
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ همان تیم برنده
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ همان تیم برنده

ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ همان تیم برنده

آی اسپورت - پرسپولیس در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی تهران میزبان گل‌گهر سیرجان است. سرخپوشان در حالی به مصاف این تیم می‌روند که با توجه به نتایج هفته‌های اخیر و چینش ترکیب آن توسط کالدرون به نظر می‌رسد سرمربی آرژانتینی به سیستم و ترکیب ۱۱ نفره مورد نظر خودش رسیده است و در دیدار‌های آتی کمتر از قبل شاهد تغییرات گسترده در جمع نفرات این تیم باشیم.

در دروازه پرسپولیس شاهد حضور بیرانوند هستیم و گلر سرخپوشان بعد از یک هفته غیبت به ترکیب اصلی باز می‌گردد. بیرانوند هفته گذشته به دلیل سفر به هنگ‌کنگ و شرکت در مراسم AFC از سوی کالدرون از ترکیب اصلی کنار رفت و رادوشویچ به جایش بازی کرد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت، ولی او بازهم باید به نیمکت برگردد. در خط دفاع زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده که پس از تغییرات فراوان خط دفاعی بار دیگر در هفته‌های اخیر کنار هم قرار گرفته‌اند، پس از عملکرد خوبی که داشتند همچنان نفرات اصلی خواهند بود و انصاری و شیری هم مدافعین سمت چپ و راست خواهند بود.

دو هافبک دفاعی پرسپولیس در سیستم ۱-۳-۲-۴ مورد نظر کالدرون احمدنوراللهی و محسن ربیع‌خواه هستند و کمال کامیابی‌نیا هنوز نظر کالدرون را برای ورود به ترکیب اصلی پرسپولیس جلب نکرده است و باید به بازیکن تعویضی بودن قناعت کند. سه هافبک هجومی پرسپولیس بشار رسن، وحید امیری و مهدی ترابی هستند که عملکرد خوبی در بازی قبلی سرخپوشان مقابل ذوب آهن داشتند. کالدرون همچنان به بازگشت سیامک نعمتی و امید عالیشاه به جمع نفرات تیمش رضایت نداده و آن‌ها همچنان به عنوان تنبیه کنار تیم نیستند. در خط حمله هم علی علیپور که هفته گذشته بعد از چند دیدار موفق به گلزنی شد ایفای نقش می‌کند و تک مهاجم پرسپولیس است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان:

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، مهدی شیری، محسن ربیع خواه، احمد نورالهی، وحید امیری، مهدی ترابی، بشار رسن و علی علیپور.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2019-12-10 13:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر