فهرست
رقابت دایی و کریمی در اینستاگرام؛ ۳میلیونی‌ها
رقابت دایی و کریمی در اینستاگرام؛ ۳میلیونی‌ها

رقابت دایی و کریمی در اینستاگرام؛ ۳میلیونی‌ها

آی اسپورت – «علی»‌های فوتبال ایران (دایی و کریمی) هر دو محبوبیت بالایی دارند. از قضا هر دو هم پرسپولیسی هستند. با این همه اشتراک اما سال هاست با هم اختلاف دارند. به هر حال محبوبیت این دو چهره شاخص و ممتاز فوتبال ایران در فضای مجازی هم مشهود است. این دو هم اکنون رتبه اول و دوم محبوب‌ترین ورزشکاران ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را در اختیار دارند.

علی دایی اول است و علی کریمی دوم. جالب است هر دو بنا به دلایلی محبوبیت خیلی بیشتری در میان فوتبالدوستان پیدا کرده‌اند. دایی به دلیل تاثیر گذاری بسیار قابل توجه در کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی و علی کریمی به دلیل افشاگری علیه فسادهای فوتبال و حضور تاثیر گذار در برنامه نود. علی دایی به عنوان پرطرفدارترین ورزشکار ایرانی در اینستاگرام بیش از سه میلیون و صد هزار دنبال کننده دارد.

تا همین چند روز پیش فاصله او با علی کریمی بیش از ۳۰۰ هزار دنبال کننده بود اما اکنون اوضاع فرق می‌کند. حضور علی کریمی در برنامه نود و افشاگری‌های بی سابقه او باعث شد تا اقبال عمومی به شبکه اجتماعی او بیشتر شود به این ترتیب که تعداد دنبال کننده‌های او در دو روز با تغییر قابل توجهی مواجه شد و بیش از ۱۵۰ هزار نفر به اعضای صفحه مجازی او اضافه شدند.

علی دایی اکنون با سه میلیون و ۱۰۰ هزار دنبال کننده و علی کریمی با سه میلیون دنبال کننده محبوب‌ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام هستند.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-02-15 11:45:00
نظر دهید

۴ نظر
serezo
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
عجیبه که دایی تیک آبی اینستارو نداره((((
۲ ۲
حسین آبی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
هردو از شاگردای ناصرخان حجازی
۱
+
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
کلا همه چی رو به کیسه ربط میدن خخخ
۳
مايكل فسبندر
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
فرق اسطوره هاي قرمز و آبي در اينه كه پرسپوليسيا هميشه در كنار مردم و در بطن جامعه هستند و به همين خاطر محبوبيت خيلي بيشتري دارند ولي اسطوره هاي استقلال مثل مجيدي هميشه منفعل عمل ميكنن و منافع شخصي رو به وارد شدن به مباحث سياسي و اجتماعي و ورزشي اولويت ميدن، شايدم بدشانسي استقلالياست كه از نسل طلايي فوتبال ايران اين مدل بازيكنا نصيبشون شد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر