فهرست
جلسات مخفیانه عضو هیات مدیره در برج کاسپین!
جلسات مخفیانه عضو هیات مدیره در برج کاسپین!

جلسات مخفیانه عضو هیات مدیره در برج کاسپین!

آی اسپورت - در لحظاتی كه هواداران پرسپوليس سخت‌ترين شرايط سال‌های اخير خود را تجربه می‌كنند، يكی از اعضای هيات‌مديره اين تيم با برپایی جلساتی در برج كاسپين ولنجك، با بازيكنان مذاكره و حتی بعضی از بازيكنان از جمله بشار رسن را رد كرده است! اين عضو هيات‌مديره كه پيش از نيز شايعه شده بود در صورتی حاضر است پول برانكو را بدهد كه خودش مديرعامل بشود، به جای همكاری با مجموعه و پيشبرد اهداف باشگاه، بعضی از اعضایی كه در حال حاضر مورد غضب هواداران هستند را نيز با خود همراه كرده و عجيب‌تر اينكه يكی از بازيكنان تاثيرگذار تيم نيز همراه و يار او محسوب می‌شود.

در وصف اين عضو هيات‌مديره همين بس كه مسبب جدایی برانكو از پرسپوليس او بوده و حتی به برانكو اعلام كرده كه اگر در ايران بمانی ديگر رنگ قهرمانی را نمی‌بينی. نزديكان سرمربی سابق پرسپوليس مدعی‌اند بيان اين جملات در تصميم‌گيری نهایی برانكو نقش مهمی داشته است.

حالا چنين فردی كه از لحظه ورودش به پرسپوليس شايعه مديرعاملی‌اش به گوش می‌رسيد، تمام تلاش خود را برای كسب اين كرسی انجام می‌دهد و ظاهرا تا علاوه بر برانكو، بازيكنان را نيز فراری ندهد آرام و قرار نخواهد گرفت. در اين ميان سكوت عجيب وزارت ورزش در مقابل اين فرد جالب است و معلوم نيست سلطانی‌فر كه از تحركات اين فرد به خوبی آگاه است، چرا موضع خود را مشخص نمی‌كند.

بانک ورزش

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2019-06-19 01:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۵
(در اين ميان سكوت عجيب وزارت ورزش در مقابل اين فرد جالب است و معلوم نيست سلطانی‌فر كه از تحركات اين فرد به خوبی آگاه است، چرا موضع خود را مشخص نمی‌كند.)
حاجی مثل اینکه حالت خوب نیست! خود سلطانیفر یارو را فرستاده تا پرسپولیس را نابود کنه اونوقت تو میگی چرا سلطانیفر سکوت کرده؟!!
فکر میکنید چطور سلطانیفر از استیضاح خلاص شد و نمایندگان تبریز و اصفهان امضاشون را برای استیضاح پس گرفتن؟! اونا فهمیده بودن که تا با این روند پرسپولیس اونا خواب قهرمانی را هم نمیبینن و اینجور شد که از این راه کثیف و از طریق سلطانیفر و عرب بی شرف دارن پرسپولیس را نابود میکنن. برانکو رفت علیپور و ترابی و بیرانوند و بشار هم در حال ترک باشگاهن و ورودی نقل و انتقالات هم صفر بوده! دیگه از این تابلوتر
پدرام
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۲۸
معلومه کیه نبی حرام زاده...چقدر یه آدم میتونه بی شرف باشه؟!! حاضر هست خودش و خانواده اش مورد عنایت تمام هوادارا قرار بگیره ولی دست از حروم خوری و خوش خدمتی برنداره...یکی نیست این حرام زاده ها رو تهدید کنه که از پرسپولیس برن؟!!ای خداا یعنی بلایی دارید میارید سر مردم که در آینده ای دور نه خودتون امنیت دارید نه خانواده هاتون...نه تو ایران نه تو کانادا و استرالیا و هزار قبرستونی که حروم خوری هاتون رو میبرید...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر