فهرست
صعود آسیایی، عیدی دوم پرسپولیس؟
صعود آسیایی، عیدی دوم پرسپولیس؟

صعود آسیایی، عیدی دوم پرسپولیس؟

آی اسپورت – پرسپولیس همین حالا با فولاد تیم دوم جدول 12 امتیاز اختلاف دارد و اگر تصور کنیم فولاد و پرسپولیس به همین روال پیش بروند و فولاد در بازی عقب افتاده‌اش هم پیروز شود اختلاف به 9 امتیاز خواهد رسید. یعنی اینکه پرسپولیس سه بازی بازنده باشد و فولاد سه بازی را برنده از زمین بیرون بیاید تا دو تیم در یک سطح رقابت کنند که نه از تیم برانکو چنین ضعفی سراغ داریم نه روی فولاد می‌توان به‌عنوان مجموعه‌ای که نوسان ندارد و می‌تواند بردهای پیاپی به دست بیاورد حساب کنیم.

پرسپولیس تا پایان سال 96 هشت مسابقه دیگر پیش رو دارد. 4 مسابقه در لیگ برتر و 4 مسابقه در لیگ قهرمانان آسیا. برای هواداران پرسپولیس اتفاق ایده‌آل و استثنایی قهرمانی بعد از شهرآورد به‌عنوان آخرین بازی داخلی سال خواهد بود که خارج از تصور نیست. در واقع برانکو و تیمش می‌توانند کاری کنند تا بازی‌های باقیمانده فصل فرمالیته شود و در 5 هفته پایانی که مسابقات لیگ قهرمانان ادامه خواهد یافت و اردوهای تیم ملی هم برگزار می‌شود با فراغ بال و خیال راحت به میدان بروند.

پرسپولیس در نیم‌فصل دوم روند جالبی پیش گرفته و یک بازی در میان برنده می‌شود و مساوی می‌کند. این تیم از 6 بازی خود در نیم‌فصل دوم 12 امتیاز گرفته که با وجود کاستی نسبت به فصل قبل اما می‌تواند حکم به قهرمانی زودهنگامش بدهد. تصور کنید پرسپولیس در 4 بازی آینده هم همین روال را در پیش بگیرد و به 8 امتیاز دیگر دست یابد و اختلاف 9 امتیازی هم برقرار بماند. در این صورت قهرمانی پرسپولیس عقب‌تر خواهد افتاد و شاید مثل فصل قبل بعد از هفته بیست و هفتم قطعی شود؛بازی مقابل پدیده در مشهد.

پرسپولیس تا پایان سال در بهمن ماه باید با سپاهان و نفت آبادان بازی کند که دومی در خانه حریف خواهد بود. بعد از آن لیگ قهرمانان شروع می‌شود و دو بازی (اولی در تهران و دومی در قطر) مقابل برنده پلی آف و السد انجام می‌شود. در بازگشت به تهران تیم برانکو باید مقابل دو استقلال لیگ بازی کند و دوباره به لیگ قهرمانان برمی‌گردد. دو بازی رفت و برگشت مقابل الوصل در تهران و دبی.

آخر سال پرسپولیس هم می‌تواند قهرمان لیگ باشد، هم با در نظر گرفتن دو بازی خانگی و کیفیت رقبای آسیایی با کسب مثلا 10 یا 11 امتیاز در لیگ قهرمانان صعودش از مرحله گروهی را قطعی کرده و پایانی رویایی برای سال 96 رقم بزند که البته در مورد اول شاید تیم برانکو باید از این روند یک در میان برد و مساوی بهتر عمل کند، هم فولاد عقب‌تر بیفتد که خارج از تصور نیست.

پرسپولیس در سال 97 باید مقابل سایپا، پدیده، پارس جم، ذوب‌آهن و سپیدرود بازی کند و دو مسابقه آسیایی هم در فروردین ماه برگزار می‌شود و هر چه سرخ‌ها زودتر قهرمان شوند با خیال راحت‌تر و قدرت بیشتری در مسابقات آسیایی به میدان خواهند رفت.

 

ایران ورزشی

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2018-01-28 12:10:00
نظر دهید

۴ نظر
کیروش
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۵
پول من رو باید بدید اگر دیر بشه کرم میریزم نمیزارم
خخخ
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
خخخخخخخخخ
666666
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۷
به امید خدا قبل از عید هم قهرمانی هم صعود به دور بعد رو قطعی میکنیم.
مهدی
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
البته با برد توی دربی میشه سه تا عیدی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر