فهرست
دکه آنلاین: نوربالا!
دکه آنلاین: نوربالا!

دکه آنلاین: نوربالا!

آی اسپورت – نوربالا تیتر جالب روزنامه گل به بهانه قهرمانی نیم فصل پرسپولیس در روز جدایی احمد نوراللهی از این تیم است. این روزنامه از قول نوراللهی و عالیشاه نوشته که پاسخ صحبتهای طاهری را نمی دهند. گل از استقلال هم یک خبر دارد و مدعی شده که هنوز تکلیف بازی کردن رحمتی در دیدار فردا مقابل سپاهان مشخص نشده

روزنامه گل
روزنامه گل 4 دی

خبر ورزشی با تیتر نصف جام نوش جان به قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل اشاره کرده. این روزنامه آخرین وضعیت منصوریان در استقلال را هم بررسی کرده و نوشته علیرغم اینکه بعضی از اعضای هیات مدیره خواهان برکناری او هستند اما احتمالا علیمنصور تا بازی با السد می ماند. آشتی منصوریان و رحمتی دیگر تیتر این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 4 دی

قهرمانی بهت میاد تیتر روزنامه پیروزی درباره بازی دیروز پرسپولیس و سیاه جامگان است. این روزنامه به خداحافظی نوراللهی و عالیشاه هم اشاره کرده و با آوردن عبارت top secret روی جلد اعلام کرده که به خاطر منافع پرسپولیس از انتشار تیتری خبرساز چشم پوشی کرده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 4 دی

دسته گلی برای احمد تیتر همشهری ورزشی درباره اتفاقات بازی دیروز پرسپولیس و سیاه جامگان است. این روزنامه درباره شایعاتی که مربوط به اختلاف رحمتی و منصوریان است از تیتر چالش اخراج در استقلال استفاده کرده. مصاحبه با علی قربانی مهاجم استقلال و حمایت او از منصوریان دیگر تیتر این روزنامه است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 4 دی

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-24 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر