فهرست
پرسپولیس یا پیکان؛ کنایه دایی به چه تیمی است؟
پرسپولیس یا پیکان؛ کنایه دایی به چه تیمی است؟

پرسپولیس یا پیکان؛ کنایه دایی به چه تیمی است؟

آی اسپورت - «همه دیدند که حریف ما طوری بازی می‌کرد که اصلاً مشخص نبود نیازی به امتیاز این بازی ندارد. گسترش فولاد مقابل ما محکم بازی کرد ولی ای‌کاش بقیه تیم‌ها هم در این هفته همینطور بازی می‌کردند.» این بخشی از حرف‎های علی دایی در نشست خبری خود بعد از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد بود. دایی این پاسخ را به سوالی درباره تشریفاتی بودن بازی برای گسترش فولاد و شل گرفتن بازی توسط بازیکنان این تیم زد. البته تیم گسترش فولاد هفته قبل هم مقابل استقلال با همین اتهامات مواجه بود و یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه داد و استقلال را متوقف کرد. اما به نظر می‎رسد در لایه‎های زیرین صحبت‎های دایی، کنایه‎هایی به بعضی از تیم‎ها‎ پنهان است.

سرمربی سایپا با استفاده از فعل ماضی «بازی می‎کردند» سعی کرد نشان دهد که بعضی از تیم‎ها در این هفته محکم بازی نکرده‎اند. دقیقا مشخص نیست دایی از کدام تیم یا تیم‎ها گلایه دارد. او در فاصله بین سوت پایان بازی تا شروع کنفرانس خبری خود فرصت زیادی برای دیدن دیگر بازی‎های این هفته نداشته و احتمالا از روی نتیجه‎های به دست آمده قضاوت کرده است. با توجه به از دست رفتن جایگاه دومیِ این تیم در پایان بازی‎های دیشب، احتمالا منظور او حریفان رقبای اصلی این تیم در کسب سهمیه است یعنی تیم‎هایی مثل پیکان و پرسپولیس که مقابل استقلال و ذوب‌آهن بازی کردند!

البته پیکانی‎ها خودشان مدعی سهمیه بودند و مقابل استقلال با تمام وجود بازی کردند و به این ترتیب تنها تیم باقی‎مانده پرسپولیس است که در اصفهان به ذوب‎آهن باخت. شاید دایی انتظار نداشت پرسپولیس 3 امتیاز این بازی را به ذوب‎آهن بدهد و باعث صعود این تیم به رده دوم جدول شود اما واقعیت این است که برانکو بعد از باخت تیمش به ذوب‎آهن به شدت عصبانی بود و بازیکنان این تیم هم حسابی از داوری گلایه داشتند. به همین دلیل نمی‎‏توان برانکو و شاگردانش را به شل گرفتن بازی مقابل ذوب‎آهن متهم کرد و به نظر می‌رسد دایی تحت تاثیر از دست رفتن رده دوم تیمش، احساساتی شده و این حرف‎ها را زده است.

۸ ۱۲  
آی اسپورت
2018-04-23 17:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
علی باجگیر، تیمی که قهرمان شده باید تمرکزش را روی بازیهای مهم تر مثل آسیا بگذاره. علی باجگیر موقعی که پرسپولیس سه امتیاز را با گل آفسایدجناب داور تقدیمش کرد چرا چیزی نگفت!!؟ علی باجگیره دیگه
serezo
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
این که چیزی نیست ؛ داره صدای پای باجگیر نزدیکای باشگاه شنیدا میشه ، همین روزاس که برانکو رو فراری بدن
Me
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
پیکان خودش مدعی بود اگه بازی رو میبرد میرسید به استقلال هفته آخر هم جلوی سایپا میتونست صعودش به آسیا رو قطعی کنه،کاری هم به تیمای دیگه ندارم،اتهام زنی با چشم بسته و از رو احساسات کار درستی نیست
shahab.ir
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
علی آقا شما میبردی الان دوم بودی
مجید
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
این که تا دیروز میگفت به نتایج دیگر تیمها کاری نداریم فقط برای سه امتیاز بازی میکنیم..حالا شروع کرده شعر گفتن....
مارال
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۴
مجید اروپایی ( از الان میگم اروپایی تا وقتی استقلال صعود کرد خخخخخخخخخخخخخخخ به جام باشگاه های جهان راحت باشی خخخخخخ ) چندمین؟!
۶
هوادار مارال
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹
نمیدانم آیا کامنتهای اخیر بنده را ملاحظه فرموده اید یا خیر.بنده با مطالعه کامنتهای کاربران در این سایت،شما را خانمی بسیار مودب و نمونه فرهنگ هواداری یافتم.و با این نام کاربری(هوادار مارال)آغاز به کار نمودم.یک سوالی را دیروز مطرح کردم‌. و آن اینکه،این خخخخخخخ به چه معناست؟آیا باعث تحقیر طرف مقابل میشود؟نشان دهنده بی خیالی گوینده است؟در کل به چه معناست.؟با تشکر از خانم محصل سخت کوش و مودب و نمونه،مارال خانم
۵
مارال
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
به هوادار : متاسفانه تا حالا کامنتاتون و ندیدم به جز اولین که خودتون و معرفی کردید .
خیلی خیلی ممنونم بابت لطفتون . من اصلا دوس ندارم به کسی توهین کنم و تا وقتی ام که توهین نشنوم اصلا توهینی نمیکنم و به هیچ وجه امکان کسی و تحقیر نمیکنم چون در حد تحقیر کردن کسی نیستم ، این خخخ به خاطر اینه که ایشون ی بار جدی گفتن استقلال میره جام باشگاه های جهان و جوری گفتن وقتی که یادش می افتم الانم خندم میگیره و هیچ منظور دیگه ندارم و ی کم حالت شوخی داره .
ولی کلن شما لطف دارید اما من نیاز به حمایت کسی ندارم البته بی ادبی نباشه چون به قول ** همین ادب و احترام برا من کافیه ❤
۶
هوادار مارال
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۲۳
بسیار پاسخ به جایی بود.هواداری از هر رفتار زیبا،باعث انتشار آن می شود.از این رو نام کاربری"هوادار مارال" رفتار بجای شما را تبلیغ و همچنین رصد و نقد می نماید.با تشکر.کارگروه حمایت از رفتارهای پسندیده.
۱
####
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
تیمت خودش باید میبرد که منتظر نتیجه گرفتن یا نگرفتن بقیه نمونی
مارال
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
اصلا حرف درستی نزده!!!
۶
هوادار مارال
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۵۵
چرا سایت وزین ای اسپورت کامنت بنده در حمایت از خانم مارال بعنوان نمونه ادب هواداری رو سانسور مینماید در حالیکه کامنتهای رکیک را منتشر مینماید؟عدالت رسانه ای کجاست؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر