فهرست
سوال روز؛ ایران چگونه با یک امتیاز صعود می کند؟
سوال روز؛ ایران چگونه با یک امتیاز صعود می کند؟

سوال روز؛ ایران چگونه با یک امتیاز صعود می کند؟

آی اسپورت – روز دوم مسابقات گروه دوم جام جهانی طوری رقم خورد که شانس تیم ملی برای صعود به مرحله بعدی کاهش پیدا کرده. اگر تا قبل از بازیهای چهارشنبه شب، ایران می توانست روی یک امتیاز برای صعود به مرحله بعدی حساب باز کند اما الان قطعی شدن صعود تیم ملی نیاز به سه امتیاز بازی با پرتغال دارد که رسیدن به آن کار فوق العاده سختی است. البته تیم ملی هنوز می تواند با یک امتیاز به مرحله بعدی صعود کند. اگر ایران برابر پرتغال به تساوی برسد و مراکش اسپانیا را شکست دهد، آن وقت ایران و پرتغال می توانند به مرحله بعد صعود کنند.

 

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-06-22 10:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
مراکش باید با اختلاف حداقل دو گل اسپانیا را شکست دهد که اتفاق خیلی بعیدی است. ایران برای صعود فقط گزینه برد را پیش رو دارد و توانایی آن را هم دارد.
آنتی شومن
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۵
مساوی با اسپانیا برای ایران فرقی با باخت نداره.در هر صورت باید پرتغال رو ببریم.بهترین نتیجه این بود که اسپانیا پرتغال رو میزد.
۴
رضا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
تفاضل گل ایران الان صفره اسپانیا یک ایران مساوی کنه تفاضل گلش صفر می مونه اسپانیا با یک گل ببازه تفاضل گلش صفر میشه اما گل زدش بیشتره و صعود می کنه اگر مراکش ۲ گل بزنه و ایران مساوی کنه ما صعود می کنیم که غیر ممکنه .جلوی پرتغال نیمه اول باید دفاع کنیم نیمه دوم بریم واسه گل زدن .
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر