فهرست
حقوق مورینیو در تاتنهام؛ ۲ برابر پوچتینو!
حقوق مورینیو در تاتنهام؛ ۲ برابر پوچتینو!

حقوق مورینیو در تاتنهام؛ ۲ برابر پوچتینو!

آی‌اسپورت- آقای خاص سالیانه ۱۵ میلیون پوند در تاتنهام درآمد خواهد داشت که دو برابر درآمد سالیانه مائوریسیو پوچتینو است.  سران باشگاه تاتنهام بعد از نتایج ضعیف در لیگ برتر دست به تغییر و تحول شدند و ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.این مربی سالیانه قرار است ۱۵ میلیون پوند از تاتنهام درآمد داشته باشد. 

نکته دیگر اینکه مورینیو تمایل زیادی به خرید بازیکن جدید و گران دارد و این را در باشگاه‌های قبلی خود نشان داده است ولی در تاتنهام چنین روندی را شاهد نبودیم. این تیم در ۴۸ ماه هیچ خریدی نداشت و منتظر ماند تا باشگاه ورزشگاه خود را تکمیل کند. مورینیو همچنین در سال ۲۰۱۵ اعلام کرده بود هیچ‌وقت هدایت تاتنهام را بر عهده نمی‌گیرد تا هواداران چلسی ناراحت شوند ولی حالا این اتفاق رخ داد و او هدایت تیم رقیب لندنی را بر عهده گرفت. تاتنهام در اولین حضور مورینیو روی نیمکت خود باید برابر وستهام به میدان برود و در ادامه در لیگ قهرمانان اروپا با المپیاکوس بازی خواهد داشت.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-11-21 13:01:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۰۳
زمانی که پوچ به تاتنهام رفت مربی شناخته شده ای نبود لذا مبلغ پایین قراردادش منطقی است، اما مورینیو یک مربی شناخته شده است و خواه ناخواه ارزشش حداقل دو برابر قرارداد پوچ با تاتنهام باید باشد، این مسئله فارغ از نتیجه گیری یا عدم نتیجه گیری احتمالی مورینیوست، بلکه ارزش برند اوست، البته پوچ نیز قطعا در این دوران بی مربی فوتبال در قرارداد آتی اش مبلغ گزافی را اعاده خواهد کرد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر