فهرست
توافق ایران و آدیداس؛ طرح پیراهن تایید شد
توافق ایران و آدیداس؛ طرح پیراهن تایید شد

توافق ایران و آدیداس؛ طرح پیراهن تایید شد

آی اسپورت - امیر عابدینی رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال که روز گذشته همراه با محمدرضا ساکت، مدیر تیم های ملی فوتبال ایران برای مذاکره با برند آلمانی آدیداس راهی امارات شده بود بعد از انجام صحبتها و رایزنی های لازم با این برند به توافقات خوبی دست پیدا کرد. طرفین به توافق ۹۰ درصدی دست پیدا کرده و به احتمال زیاد و در صورتی که این پیشنهاد قطعی شود،  تیم ملی ایران در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه و اولین دیدار دور برگشت یعنی بازی با قطر، با لباس های با طرح جدید به میدان خواهد رفت.

روز گذشته محمدرضا ساکت طرح جدید لباس تیم ملی را به مسئولان آدیداس ارائه کرد که این طرح مورد موافقت برند آلمانی قرار گرفت. البته فدراسیون فوتبال ایران برای این همکاری خواستار تحقق ۳ درخواست شد که مقرر شد شرکت آلمانی بر روی این درخواست‌ها بررسی لازم را انجام بدهد. در صورتی که این درخواستها عملی شود توافق بین فدراسیون فوتبال ایران و شرکت آدیداس هرچه سریع‌تر در روزهای آینده نهایی خواهد شد.

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-27 10:38:00
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
طرح جدید: سه خط مشکی زیر بغل به جای سه خط سفید شونه! نهایت خلاقیتی که از آقایون انتظار میره!!
۳
Mehr
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۸
امیدوارم تصویر یوزپلنگ هم دیگه حذف بشه! پیامی که قرار بود برسونه رو رسوند، و البته دیدیم که تغییر خاصی رخ نداد. حداقلش خارجیا فک کردن ما هم از این کارای قشنگِ محیط زیستی بلدیم!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر