فهرست
لیورپول 0 – من یونایتد 0 / صلح بزرگان در آنفیلد
لیورپول 0 – من یونایتد 0 / صلح بزرگان در آنفیلد

لیورپول 0 – من یونایتد 0 / صلح بزرگان در آنفیلد

آی‌اسپورت- دیدار سنتی لیگ برتر به علت شرایط ویژه جدول حال و هوای خاصی به خود گرفته بود و حضور دو سرمربی سرشناس روی نیمکت دو تیم، اهمیت بازی را دو چندان کرد. لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر توپ و میدان تسلط داشتند اما بازی دفاعی منچستریونایتد مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه داوید دخیا می شد. بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، نوبت یونایتدها شد تا برای دقایقی پیش بکشند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه قرمزها ایجاد کردند اما این فرصت ها هم تبدیل به گل نشد. در ادامه بازی متعادل تر شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود؛ به این ترتیب نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

در نیمه دوم یونایتدها شروع بهتری داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 50 به گل برسند. روی اشتباه کاریوس بود که پوگبا صاحب موقعیت شد اما پاس هافبک فرانسوی برای زلاتان، در موقعیت آفساید به ستاره سوئدی رسید.چند دقیقه بعد بار دیگر پوگبا با یک ارسال خطرناک به دهانه دروازه لیورپول، زلاتان را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه میزبان نداشت. پس از آن نوبت لیورپولی ها بود که پیش بکشند و می توانستند در دقیقه 59 روی پاس عالی جوئل ماتیپ و شوت دقیق امره جان به گل برسند اما واکنش تماشایی داوید دخیا، دروازه منچستریونایتد را نجات داد. برتری لیورپولی ها ادامه داشت و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، کوتینیو می توانست در دقیقه 71 سرانجام قفل دروازه یونایتد را با یک شوت دیدنی باز کند اما شیرجه تماشایی دخیا و دفع او با دست مخالف، دروازه شیاطین سرخ را نجات داد. روند بازی در دقایق پایانی هم تغییر چندانی نکرد و تلاش های لیورپولی ها برای زدن گل، در مقابل دفاع خوب یونایتدها به نتیجه نرسید و بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 

 

نتیجه نهایی:

لیورپول 0 – 0 منچستر یونایتد

 

 

ترکیب لیورپول: کاریوس؛ کلاین، ماتیپ، لورن، میلنر(آلبرتو مورنو 86)، هندرسون، جان، کوتینیو، فیرمینیو(اوریجی 86)، مانه، استوریج(آدام لالانا 60)

 

ترکیب منچستر یونایتد: دخیا؛ والنسیا، بایی، اسمالینگ، بلیند، فلینی، پوگبا، هررا، یانگ(لوک شاو 93)، رشفورد(وین رونی 77)، ایبراهیموویچ

 

 

آمار WhoScored.com

لیورپول

آمار

منچستریونایتد

9

تعداد شوت ها

7

3

شوت های داخل چارچوب

1

81%

پاس های سالم

77%

24%

موفقیت در نبردهای هوایی

76%

10

دریبل ها

16

21

تکل ها

30

65%

مالکیت توپ

35%

 

 

 

                                      بهترین بازیکنان

هررا (منچستر)

9.7

والنسیا(منچستر)

8.4

بایی (منچستر)

8.1

چان (لیورپول)

7.7

بلیند (منچستر)

7.6

 

 

کدخبر:9412

۱    
آی اسپورت
2016-10-18 00:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر