فهرست
پاتک رحمتی و بختیار به منصوریان: جایی نمیریم!
پاتک رحمتی و بختیار به منصوریان: جایی نمیریم!

پاتک رحمتی و بختیار به منصوریان: جایی نمیریم!

آی اسپورت – واکنش مهدی رحمتی و بختیار رحمانی به اتفاقات بازی استقلال و سپاهان، زیاد غیر قابل پیش‌بینی نبود. رحمتی طاقت نیمکت نشینی را نداشت و بختیار، باور نمی‌کرد از نیمکت به سکوها منتقل شده باشد. هر دوی آن‌ها ساز جدایی سر دادند و با حرف‌های دیشب منصوریان در برنامه نود، به نظر می‌رسید استقلال منتظر یک پوست اندازی بزرگ باشد. پوست اندازی که رحمتی، بختیار و باقری اولین قربانیان آن خواهند بود. دقایق کوتاهی بعد از صحبت‌های منصوریان در نود، همه چیز به ضرر او و تغییراتش چرخید.

مهدی رحمتی که در فرودگاه حرف از جدایی زده بود و منصوریان هم این موضوع را تایید کرد، روی خط نود از آمادگی‌اش برای ماندن در استقلال تا پایان قرارداد سه ساله حرف زد. بدون اشاره به حضور در ترکیب اصلی یا نشستن روی نیمکت، حرف رحمتی فقط ماندن در استقلال بود. بختیار رحمانی هم امروز، در جلسه با مسئولان استقلال اعلام کرده قصد جدایی از این تیم را ندارد و می‌خواهد حداقل تا آخر فصل در این تیم باقی بماند.

تغییر موضع ناگهانی رحمتی و بختیار، هزینه کنار گذاشتن آن‌ها را برای منصوریان بیشتر می‌کند. فارغ از قرارداد سه ساله رحمتی و دو ساله بختیار، اخراج دو ستاره بزرگ که قصد ماندن در تیم را دارند دردسر زیادی برای ایجاد می‌کند. به خصوص که او دیشب، اعلام کرد قصد نگه داشتن رحمتی را دارد و می‌خواست هزینه جدایی او را به گردن این بازیکن بیندازد.

۴ ۷  
آی اسپورت
2016-12-27 14:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
موراتا
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۵
من حدس میزنم رحمتی ماندگار بشه و بختیار رفتنی بختیار حداکثر تا آخر فصل میمونه
۸ ۱
رضا
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۵۳
رحمتی بزرگترین دشمن استقلاله ...کسی که باند درست کرده و همه مربیهای استقلال رو تهدید می کنه و برای همشون توطئه چیده ، از امیر قلعه نوعی تا پرویز مظلومی و منصوریان ..یکی باید پیدا بشه تا بالاخره بتونه این غده سرطانی رو از استقلال جدا کنه و امیدوارم منصوریان بتونه این کا رو بکنه ... اگه منصوریان بتونه با رحمتی برخورد کنه امثال بختیار که پشت گرم به رحمتی بودن حساب کار دتشون میاد !! بخش بزرگی از حال و روز فعلی استقلال به خیانتها و چوب لای چرخ گذاشتنها و باند بازیهای رحمتی بر می گرده و حالا باید یکی پیدا بشه تا بتونه این آدم حقیر رو سر جاش بشونه ..
اس اسی
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۴۵
بزرگی یه موهبت ذاتیه ... نمی شه هر کسی رو بزرگ کرد ، نمی شه هر بی فرهنگی ، هر لمپنی ، هر تازه به دوران رسیده ای رو کرد کاپیتان ... استقلال کاپیتانهای بزرگ زیاد داشته تو دوران اخیر از حجازی و قلعه نوعی تا فکری و منصوریان و حتی مجیدی با همه عیب ایرادهاش و وسط فصل ول کردن رفتناش خیلی خیلی از کسی مثل رحمتی لیاقت بیشتری برای بستن بازوبند کاپیتانی استقلال داشتن ... امیدوارم منصوریان بتونه با یه جراحی به موقع و اخراج رحمتی استقلال رو از شر باند بازی نجات بده
۱
محسن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
لمپن واقعی و باند باز اونیه که نکونام راجع بهش حرف زد که بازیکنهای جوان پول استقلال را بدون باج بازی نمیداد
فرهاد
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۵۶
اگه زهیوی جذب بشه و به بختیار بگند که جایی در ترکیب نداره ، خودش میره ، بختیار میدونه اگه قراره به جایی برسه ( مثل تیم ملی ) باید بازی کنه
۱
آبی دل
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۴۳
کاشکی میرفتن. همین رحمتی استقلال رو دو ساله خراب کرده. مرتیکه فکر میکنه از مربی بیشتر میفهمه.
محسن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۶
امیدوارم رحمتی بمونه، یه مدت نیمکت نشینی واسش کافیه
بختیار هم واقعا تو استقلال به هر دلیلی جواب نمیده بره یه نفع خودشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر