فهرست
پرسپولیس بدون امیری؛ یک حذف و یک تساوی
پرسپولیس بدون امیری؛ یک حذف و یک تساوی

پرسپولیس بدون امیری؛ یک حذف و یک تساوی

آی اسپورت – وحید امیری همیشه نقشی کلیدی در پرسپولیس داشته است. روزی که او سرحال و قبراق باشد روز نتیجه گیری پرسپولیس است. روزی هم که با اوج فاصله داشته باشد (که البته کمتر پیش می‌آید) روز توقف پرسپولیس است. یکی از بهترین نمایش‌های او در فصل جاری بازی با ذوب آهن بود که با برد 4 گله پرسپولیس تمام شد. بازی زیبا و موثر رو در آن روز تحسین همه را برانگیخته بود و همه متفق‌القول او را بهترین بازیکن زمین دانستند. در هر حال به نظر می‌رسد بودن و نبودن او با روند نتیجه گیری پرسپولیس ارتباط مستقیم دارد.

امیری در دو بازی آخر پرسپولیس به دلیل مصدومیت غایب بوده است. پرسپولیس در این دو بازی یک شکست در مقابل صنعت نفت آبادان در ضربات پنالتی را تجربه کرد و یک تساوی با فولاد در اهواز. در هر دو بازی غیبت امیری کاملا محسوس بود و مدافعان حریف با وجود اینکه کسانی مثل علیپور و منشا را روبروی خود می‌دیدند اما با خیال راحت‌تری بازی می‌کردند. کم حاشیه بودن امیری باعث شده خیلی‌ها  درباره نقش او در موفقیت پرسپولیس حق مطلب را ادا نکنند اما وقتی پرسپولیس نتیجه نمی‌گیرد جای خالی او خیلی راحت به چشم می‌آید.

 

 

۸۳ ۲  
آی اسپورت
2017-12-25 13:38:00
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۶
مشکل از عدم استفاده سیستم چرخشی توسط برانکو است. امیری در بازی با بادران بدترین بازیکن بود و چند بار توپ لو داد و خطای بی مورد هم انجام داد و کارت زرد هم گرفت و مصدوم شد و نیمه دوم هم تعویض شد. آقای برانکو، چرا احمدزاده از همون اول بجای امیری بازی نکرد که هم امیری مصدوم نشه و هم تیم با نیروی تازه نفس قدرت بیشتری داشته باشه!!؟؟
۸ ۱
**
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۰
به نا امید از تفت
خیلی داری تو کار برانکو دخالت میکنی.اخه تیمی که اینطور زوارش داره از هم در میره بداش اینقدر شور نزن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر