فهرست
پایان قرارداد ۸ پرسپولیسی؛ فداکاری می‌کنند؟
پایان قرارداد ۸ پرسپولیسی؛ فداکاری می‌کنند؟

پایان قرارداد ۸ پرسپولیسی؛ فداکاری می‌کنند؟

آی‌اسپورت- پرسپولیس برخلاف فصل گذشته با کمبود بازیکن روبه‌رو نیست و حتی روی نیمکت هم بازیکنان خوبی وجود دارند که می‌توانند به این تیم کمک کنند. از این رو، شاید محرومیت از دو پنجره نقل‌وانتقالات آن‌قدرها که به نظر می‌رسد برای پرسپولیس تهدیدکننده نباشد. تا زمانی که پرسپولیس بتواند تیم فعلی‌اش را حفظ کند احتمالا با مشکل جدی‌ای روبه‌رو نخواهد شد. مصدومیت‌، محرومیت و جدایی بازیکنان از باشگاه در شرایط دشواری که پرسپولیس فعلا در آن قرار گرفته بیشتر از هر زمانی می‌تواند قرمزها را با مشکل روبه‌رو کند.

اغلب قراردادهای بازیکنان پرسپولیس بیشتر از پایان فصل اعتبار دارند اما قرارداد چند بازیکن مهم پرسپولیس این فصل به پایان می‌رسد و مدیران پرسپولیس از همین حالا باید به فکر تمدید قراردادهای آن‌ها باشند چرا که پرسپولیس صرفا می‌تواند از بازیکنان فعلی‌اش در فصل بعدی هم استفاده کند.

مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، وحید امیری، بوژیدار رادوشویچ، محسن مسلمان و صادق محرمی فقط تا آخر این فصل با پرسپولیس قرارداد دارند. در بین این بازیکنان طارمی و کامیابی‌نیا پیش از این هم تمایل‌شان را به جدایی و پیوستن به تیم‌های غیرایرانی نشان داده‌اند. برای طارمی به خصوص جام جهانی هم در پیش است و او ممکن است بعد از این جام با پیشنهادهای اروپایی روبه‌رو شود. بعید است که خود طارمی، با شرایطی که برای تیم محبوب پایتخت ایجاد کرده پیش از پایان محرومیت از پرسپولیس جدا شود و خود را در برابر طرفداران این تیم قرار دهد. بقیه بازیکنان اما شرایط مشابه او ندارند و ممکن است با پیشنهادهای بهتری مواجه شوند.

باید منتظر ماند و دید بازیکنان پرسپولیس همان‌طور که گریزمان برای اتلتیکو مادرید فداکاری و از پیشنهاد منچستریونایتد صرف‌نظر کرد حاضرند برای پرسپولیس از پیشنهادهای بهتر بگذارند یا نه؟

۸ ۹  
آی اسپورت
2017-09-23 14:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
محمد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۸
موندن در پرسپولیس می شود فداکاری؟؟؟؟؟؟
این محرومیت فقط باعث می شود قیمت بازیکنان برای تمدید افزایش یابد.
امان از کشور جهان سومی
امان از سیستم دولتی
امان از دروغ
امان از ریا
امان از پررویی
امان از توجیه
امان
امید از تفت
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
فداکاری!!؟ بابت چی!!؟ مگه توی ایران بزرگ تر از پرسپولیس هم داریم!!؟ از در بیرونشون کنی از پنجره میان تو خیالتون راحت
Hasan
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
فصل صداقت فرا رسیده این گویی و این میدان اکثر بازیکنا پرسپولیس با مرامند احتمال خیلی زیاد جز طارمی همشون میمونن طارمی هم اگه رگ غیرتش گل کنه ار اروپا میگذره و میمونه
۹
فرزاد مهریار
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
برن گم شن بیغیرتای پول پرست
رضا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۲
آره خوب اوتسنده بلژیک و یاردان قلی آباد قبرس و دارادارمیوس یونان پشت خط منتظر مفت بری بازیکنای ایرانین که باید فداکاری انجام بشه آخرشم یکی که تو لیگ کوکاکولا تیمش برای نیوفتادن میجنگه یادش میوفته جد شونزدهمش سه روز ایران بوده میاد تیم ملی فیکس میشه. گرچه کمیسش چربه
سیما
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
کامنت سال با فاصله
aliReza
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
فقط کمال شاید بازی در بیاره بقیه فک نکنم مشکلی داشته باشن با تمدید...تازه احمد هم چند هفته دیگه برمیگرده و عالیشاه نیم فصل برمیگیرده
م.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
اول از همه طارمی شرایط پیچیده ای داره. چون برای پرداخت پول مربوط نیاز به همکاری پرسپولیس داره و اینجاست که میگن گذر پوست به دباغخونه میفته! حالا یا میاد و مثل بچه ادمیزاد قراردادش رو تمدید میکنه که اگه بخواد ترنسفر هم بشه پولش به پرسپولیس برسه یا باید نتیجه عدم پرداخت احتمالی جریمه رو به چشم ببینه که ممکنه محرومیتی بلندمدت تر و حذف از جام جهانی باشه.

کامیابی نیا هم دیگه به حضوش با برگشت نورالهی نیاز نیست و نمیخواد فداکاری کنه. بره همون منچستر بازی کنه. رادوشوویچ هم اگه بیرانوند بره تمدید میکنه قطعا (ازخداش هم هست) اگه هم بیرانوند بمونه که اهمیتی نداره بره یا نره.

محرمی، احمدزاده و ربیع خواه هم جز پرسپولیس کجا فیکس میشن که تمدید نکنند؟!

پس فقط انصاری، امیری و مسلمان هستند که چالش برانگیز میشه مذاکره باهاشون و در صورت رفتن یه نیم فصل باید جاشون رو با جوونا پر کرد.

مسلمان تمدید نکنه، بشار فیکس میشه و نعمتی میشه جایگزین تعویضی. امیری هم تمدید نکنه اونوقت بشار و نعمتی با هم فیکس میشن.
برای انصاری هم خب سید جلال اخرین سال حضورش هم قطعا مثل سالهای قبل با همه وجود بازی خواهد کرد. شجاع ، ماهینی، مصلح، محرمی هم خط دفاعی رو برای فصل بعد بیمه میکنند (ربیع خواه هم هست البته)

تکلیف خط حمله تقریبا برای ماه های بعد و فصل اینده (نیم فصلش) مشخصه تنها عیبش کم شدن تنوع و فشار زیاد بازیه
جیگر
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
هوادارا الانه که از این بازیکنا توقع دارند. بازیکنانی که خودشونو سینه چاک و متعصب به پرسپولیس معرفی می کنند.
فردا كه برمن و تو وزد باد مهرگان --- آنگه شود پديد كه نامرد و مرد كيست!
اگر بازی دربیارند بعید میدونم که هوادارا بذارن اینا زنده به خونشون برسن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر