فهرست
بویان: از توفیقی بپرسید چرا از استقلال جدا شدم
بویان: از توفیقی بپرسید چرا از استقلال جدا شدم

بویان: از توفیقی بپرسید چرا از استقلال جدا شدم

آی اسپورت – بویان نایدنوف تقریبا همزمان با مامه بابا تیام به استقلال آمد. اما سرنوشتی متفاوت با تیام داشت. هرچقدر تیام در استقلال درخشید و توانست برای خودش مشتریان پولدار پیدا کند و برود اما برعکس‏، بویان نتوانست در استقلال جایی برای خودش دست و پا کند و در نهایت هم از لیست این تیم کنار گذاشته شد. او درباره دلیل این اتفاقات توضیحاتی داده است:

توفیقی حقوق مرا هم نداد

این سؤال را که چرا از استقلال جدا شدم باید از مدیران باشگاه بپرسید. پندار توفیقی (معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال) جواب این سؤال را می‌داند. او در آن زمان، مسئولیت داشت و همه چیز را بهتر می‌داند. او حقوق من را پرداخت نکرد. پس از اینکه به کشورم برگشتم، کسی از باشگاه تماسی با من نداشت و حتی صحبتی هم نکردند. من یک سال دیگر با استقلال قرارداد داشتم و کسی از مسئولان باشگاه به من چیزی نگفت. فصل آماده‌سازی هم شروع شد و نیاز داشتم به تهران برگردم یا در تمرینات شرکت کنم، اما هیچ چیزی به من نگفتند.

مصدومیت مرا عقب انداخت

در ابتدای تمرینات، آسیب دیدم و مچ پایم پیچید. فکر می‌کردم خیلی جدی نیست، با این حال، با درد تمرین می‌کردم. پس از دو سه روز، درد من بیشتر شد. پس از مشورت با دکتر امین نوروزی، تصمیم گرفتم تمرینات را متوقف کنم و به درمان بپردازم. این مصدومیت باعث شد تا سه ماه از تمرینات دور بمانم. باید تشکری هم از دکتر نوروزی داشته باشم که با حرف‌هایش به من امید می‌داد. نه تنها از نوروزی، باید از همه اعضای کادر پزشکی تشکر کنم.

تلاش می‌کنم با استقلال به توافق برسم

ناراحت نیستم، فقط ناامید شده‌ام از اینکه یک نفر تماس بگیرد و صحبتی برای حل مشکلم بکند. آدمی هستم که شرایط را درک می‌کنم. ما خیلی راحت می‌توانستیم توافق کرده و مشکل را حل کنیم، اما متأسفانه یک نفر با من تماس نگرفت. تلاش کردم به باشگاه نارضایتی‌ام را اعلام کنم. یکی دو بار هم با معاون ورزشی جدید باشگاه (علی خطیر) صحبت کرده‌ام. تلاش می‌کنم با توافق مشکلات را حل کنم.

بدشانس بودم که در زمان توفیقی به استقلال آمدم

درباره خیلی چیزها می‌خواهم مثبت صحبت کنم. در مورد وینفرد شفر سرمربی تیم باید بگویم، او بزرگ‌ترین و سرشناس‌ترین مربی بود که زیر نظرش کار کردم. شفر بزرگ‌ترین نامی بود که در دوران فوتبالی و زندگی‌ام با او کار کردم. شفر علاوه بر اینکه مربی فوق‌العاده‌ای است، آدم فوق‌العاده‌ای هم به شمار می‌آید. زندگی در ایران هم خوب بود، هر چند که شاهد ترافیک زیادی بودیم. ایران کشور متفاوتی به نسبت کشور خودم است، اما مردمان خوبی دارد. برای من جای تعجب داشت که مردم ایران چقدر خوبند. از تمام کسانی که در ایران می‌شناسم، تشکر می‌کنم. از کادر پزشکی و اعضای باشگاه هم تشکر می‌کنم، چون به من کمک زیادی کردند. عاشق استقلالم و اگر بخواهم در یک جمله حرفی بزنم، باید بگویم خوش‌شانس بودم که فرصت حضور در استقلال را به دست آوردم، هر چند که خوش‌شانس نبودم که دوران مدیران دیگر به استقلال نیامدم و دوران پندار توفیقی آمدم!

  ۱  
آی اسپورت
2018-09-14 08:45:00
نظر دهید

۱ نظر
2
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
دقت کنید باز شفر مقصر نیست!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر