فهرست
حمله ارتش یک نفره: شجاع دل
حمله ارتش یک نفره: شجاع دل

حمله ارتش یک نفره: شجاع دل

مناظره برنامه نود نمایشگر شجاعت و جسارت جادوگری بود که شاید صدایش بلرزد، اما دلش نمی لرزد. شاید واژه ها را گم کند، اما راهش را گم نمی کند. علی کریمی انسان کامل نیست قطعا ضعف هایی هم دارد، اما به شدت خودش است، بدون تظاهر و نهان روشی، بدون منفعت طلبی و سهم خواهی.در این دوره زمانه که دیگر کسی شبیه خودش نیست، همین که علی کریمی هنوز علی کریمی مانده، مایه خرسندی است. علی کریمی محبوب بود، محبوب تر شد. نماد اعتراض بود، حالا فراتر از نمادها و نشانه ها. یک ارتش یکنفره است، شبیه بولدوزر

۷۴ ۲۱  
آی اسپورت
2018-02-13 02:46:00
نظر دهید

۲۱ نظر
عارفabadan
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۵۶
علی کریمی تنها نیست ما ارتش 40 ملیونی سرخدل پشتش هستیم همه فهمیدیم که تاج و ساکت در اداره کردن ورزش کشورمون چقدر ناتوان هستند درود بر شرف علی کریمی
علی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۳۵
دوست عزیز حداقل در یه مسئله ملی اینقدر ابی قرمز نکنید یه کم بزرگتر نگاه کنید. بنده به عنوان یه هودار تراکتور هیچوقت به یه اجنبی اجازه نمیدم بیاد در کشور من به هموطنم با اون لفظ توهین امیز پیامک بده. بهترین مربی جهان هم باشی صد سال سیه نرین جام جهانی بهتر از اینه که اینجور ادما رو بیاریم که شان و شخصیت یه ملت رو به بازی بگیره رئیس فدراسیون بدون اجازه اش نمیتونه اب بخوره. وقتی برای مسائل پیش پا افتاده بینمون تفرقه میوفته به جای پرداختن به مسائل مهم سرمون با چیزهای کوچیک گرم میشه نتیجه همین بی ابرویی میشه فساد گسترده و سیستماتیک میشه که همه داریم تاوانش رو میدیم.
موراتا
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۳۸
من پرسپولیسیم و امروز بیش از همیشه خوشحال شدم که علی کریمی بازیکن پرسپولیس بوده ولی واقعیت اینه که تو این مناظره علی آقا نماینده تمام هواداران فوتبالی بود که به شرافت و پاکی در فوتبال معتقدن نمونش همین علی تراکتوری امشب آبی و قرمز و زرد و سبز همه پشت سر مرد شریف فوتبال ايران بودن
حمید
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۰۲
تک تک جزئیات رفتارش، اوج و حضیض صداش، استرس هیستریکش، ناپختگیش در مواجه با دوربین نشان از معصومیت یک بچه 5 ساله رو داشت. امروز برای طرفداراش از جایگاه یک عشق به جایگاهی نزدیک به خدایی ارتقا پیدا کرد.
فرهاد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۵:۰۰
حتما علی کریمی پاک است که بدون رزومه دستیار کیروش شد وقتی فهمید در مقابل سواد کیروش عددی نیست خودش خجتان کشید و استعفا داد
ساسان 4 & 6
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۵
در جواب فرهاد
آخه کیروش چه عددیه ؟ قویترین رئال تاریخ رو نتونست به هیچ جامی برسونه با فیگو و زیدان و کارلوس و رائول و بکهام یه کوپا دلری هم نتونست بگیره
۶
جيم
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۶
اون موقعي كه از جهانباني پول ميگرفت يا از مديرعامل خونه بخونه، يا وقتي بجاي تمركز برا موفقيت تيمي كه از مردمش پول گرفته تا توي ليگ بمونن سر و صدا راه انداخت و بعد استعفا كه خودش رو تطهير كنه از شكست هم معصوميت بچه ي پنج ساله داشت يا شارلاتاني بچه پايين زرنگ كه بلده افكار عمومي رو بازي بده؟
زمانيكه به برانكو-بهترين مربي الان- مي گفت دلال و بخاطر بليط غير فيرست كلاس استعفا ميداد هم معصوم بود؟
۴
در جواب جیم
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۱۴
فکر کردم داری امیر قلعه نوی را معرفی می کنی :)))
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۱۷
ارتش یک نفره؟؟؟
یعنی کسی باور میکنه این حرفای کریمی باشه؟
کسی که این اطلاعات را به کریمی داده ، چه نقشه ای برای ما کشیده وگرنه هرجای دیگه ی مملکت را که بگی صدتا از این افشاها میتونی رو کنی اگه بهت برسونند؟
۶ ۸
دارمیان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۴۲
کاری به علی کریمی ندارم ولی هروقت یه چیزی میشه این شیربرنج سریع میاد شر ور می نویسه. با اختلاف حال به هم زنی
۶
دارمیان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۴۲
کاری به علی کریمی ندارم ولی هروقت یه چیزی میشه این شیربرنج سریع میاد شر ور می نویسه. با اختلاف حال به هم زنی
۱
فرزاد مهریار
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۳
بزرگتر عزیزم ، نقشه برای من مشخصه : کسی (حالا یا در فدراسیون یا جایی دیگر) حق و حسابش نرسیده ، خودش هم آدم علیه السلامی نبوده که افشاگری هایش خریدار داشته باشد ، پس اطلاعات را به پسر شورشی و البته پاکدل فوتبال ایران می رساند تا علی کریمی «زبان» وی شود ، از آن طرف مثلث اصفهانی فدراسیون ، تاج و کفاشیان و ساکت هم که مدتهاست دنبال «دک» کردن کی‌روش هستند ولی از مردم می ترسند ، فرصت را غنیمت می دانند : در ظاهر از کی‌روش حمایت می کنند اما کاری می کنند که بیشتر تیر و ترکش ها به کی‌روش بخورد . مردی که خودش هم یکی شده کپی ما . به رغم توانایی بالایش ، منفعت طلب و دیکتاتور و اهل سو استفاده . حالا مثلث اصفهانی فدراسیون می دانند به زودی از شر کارلوس کی‌روش خلاص می شوند بدون آنکه ذره ای هزینه بدهند...
۱
حسن به فرزاد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
هرکسی از خارج اومد اینجا دید اینجا بی صاحبه هرکی هرکیه شروع کرد به بخور بخور. کی روش هم مثل بقیه. ایشون سرمربی هست یا رئیس فدراسیون؟ همین مربیانی که طی سالهای اخیر امدن چه استقلال یا پرپسپولیس قراردادهای میلیاردی بستن یا بازیکنان حتی بدون حضور در لیست تیم براش 500 میلیون اب خوردن. اگر سیستم درستی داشتیم که این بلا سرمون نمیومد. این حرفهایی که دیشب کی روش فیس بوکش منتشر کرده در شان یه مربی حرفه ای بود؟ در شان سن و سالش بود؟ مگه ما مستعمره اینا هستیم که هرکسی به خودش اجازه بده هرغلطی بکنه. اصلا کریمی هر کی هست هر رفتاری داره باهاش کاری ندارم. توهین کی روش به یه ایرانی بود. به تک تک ما بود. مفتی که برامون کار نمیکنه. مردم از زباله ها امرار معاش میکنن ایشون میلیاردها تومن از بیت المال میگیره. کارگری که باید برامون کار کنه شده صاحب کار. این به لطف بی لیاقتی مدیران منفعت طلب فدراسیون هست.
۲
آنتی شومن
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
باز این ابله عشق کیروش اومد! یعنی هنوز روت میشه از کیروش که گندش دراومده باز هم دفاع کنی هالو؟؟!!
۱
حمید
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
به فرزتد مهیار:
یعنی باور کنم که تاج و ساکت بخوان خودشون رو عامدانه هدف اتهامات قرار بدن؟ به هیچ وجه این فرضیه برام قابل قبول نیست. اونا حاضرن زمین و زمان رو قربانی کنن که یکی بهشون نگه بالای چشمتون ابروست. از بس که بزدلن.
۲
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
به همه ی دوستانم
بر خلاف خیلی ها نه کی روش برام مهمه و علی کریمی و برانکو و عادل ،
من تیم ملی و پرسپولیس برام مهم هستند ؟ شخص بر خلاف خیلی ها برام اهمیتی ندارد .
مفصل در کامنتهای دیگرم شرح دادم ، این وسط چه کسی به فکر پرسپولیس است و تیم ملی و چه به این دو می رسد ؛ در نزدیکی داربی ، استقلالی ها چکار میکنند و ما چکار میکنیم ،
معلوم است کسی به کریمی رسونده و اون کسی نظرش اصلاح فوتبال نبوده بلکه مثل انتخابات ریاست جمهوری خوابوندن مچ حریف است .
این بازیهای کثیف ضررش به پرسپولیس می رسد که دوران خوشی را سپری میکند ،
هواداران همه ی حواسشان به علی کریمی است که حاضر نیست بپذیرد دورانش تموم شده
۴
بیشرف واقعی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۱۵
حیا کن عامو
جيم
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳
درست گفته... هم مستر كويتر ه هم كوارد ... تيمش باخته به زمين و زمان گير داده. از اول فصل تا الان سه بار استعفا داده از ترس رويارويي با دايي ... با اولين فشار و ترس جا ميزنه و كنار ميكشه و با فرافكني و هوچي گري عامه پسندانه يار كشي ميكنه و مواجهه نميشه با ترس از باخت.

ايشون در بهترين حالت يه صادق احمقه .... و بزرگترين اشتباهات و فجايع رو همين ها بار ميارن نه حتي دروغگويان باهوش. ورژن آپديت شده ي ممد مايلي كهن!

با كثيف ترين ادم هاي فوتبال كشور از جهانباني و مدير عامل خونه بخونه دست داده و پولاشون رو گرفته ... حالا نماينده ي مبارزه با فساد شده. تو مربي سپيد رود هستي! به باشگاهت تعهد داشته باش و تمركز كن نتيجه بگيره ... سقوط تيم رو حتمي كرد و براي لاپوشاني شكستش اين هوچي گري ها رو راه انداخته.

كسي منكر فساد فدراسيون نيست، ولي مبارزه با فساد فدراسيون هم كار ابله امي و بي بنيه اي مثل اين نيست.

اين شازده با همين حرف ها و تهمت هاي دلالي و پول از بازيكن گرفتن به گند كشيد يكي از بهترين تيم هاي ملي مون رو و با بتد بازي باعث و باني اخراج همين برانكو شد ... حالا يادش رفته ميگه برانكو بهترين ه. برانكو عوض نشده، اين شازده اون موقع از روي حماقت يه چيزي مي گفت حالا يه حرف ديگه... نه اصول حرفه اي گري رعايت ميكنه نه اصول اول اخلاق و رفتار... البته دليل عصبانيتش درست و بجاست ولي رفتارش احمقانه ست و اينه با زمين و زمان، اسمون و ريسمون، با هر كسي كه بيش از يك هفته باهاش كار كنه درگيره ... اين يعني هر چقدر سيستم معيوب باشه، اين ادم هم مشكل داره و سالم نيست.

يك كاري رو نتونسته تو عمرش درست و كامل انجام بده تا ته ش... حتي استفاده از نبوغ خدادايش... نه توهمه اش نيمه تمام بوده. فقط خوب ياد گرفته خوب با افكار عمومي ملت بازي كنه؛ يتركشي از ايكس و ايگرگ. تا ديروز برانكو بد بود، الان كه برانكو با كيروش بده، برم پشت برانكو طرفدار بخرم .... ادم حقير!

من پرسپوليسي تير هستم از بچگي، ولي خاك برسرمون كه بجاي جنتلمن هايي مثل جباري و وحيد هاشميان اين شده نماد مبارزه با فسادمون.

علي دايي بهترين حرف رو در موردش زد: كبوتر با كبوتر باز با باز كند همجنس با همجنس پرواز...
۳ ۱
6666666
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹
زیر همه پست ها گ..ه خوری های جنابعالی میدرخشد..بخور ک خوب میخوری
۳
1
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۶
بزدل
۱
اونی که
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۱۶
شرف خودشو فروخته به یه اجنبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر