فهرست
دیسلایک روز؛ طعنه غیرمنصفانه حقیقی به تراکتوری‌ها
دیسلایک روز؛ طعنه غیرمنصفانه حقیقی به تراکتوری‌ها

دیسلایک روز؛ طعنه غیرمنصفانه حقیقی به تراکتوری‌ها

آی اسپورت - این روزها اکثر بازیکنان قدیمی که نامشان کمرنگ شده به طرق مختلف سعی دارند دوباره اسمشان سر زبان‌ها بیافتد. برخی با مصاحبه‌های طوفانی بدون توجه به اینکه چه می‌گویند و چه عواقبی دارد می‌خواهند مورد توجه قرار گیرند. برخی دیگر نیز با فعالیت بسیار زیاد در فضای مجازی به دنبال جذب فالوئر و مخاطب هستند. رضا حقیقی بازیکنی بود که خیلی سریع نامش مطرح شد و به پیراهن پرسپولیس و تیم ملی رسید اما با یک تصمیم اشتباه و انتقال ناگهانی به پدیده مشهد فوتبال خود را نابود کرد. حقیقی در جدیدترین استوری خود به مقایسه نایب قهرمانی پرسپولیس و تراکتورسازی پرداخته و به نوعی برای هواداران تراکتورسازی کری خوانده است. استوری اینستاگرامی حقیقی در پایین قابل مشاهده است:

1
1

او در این استوری وضعیت بازیکنان دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی بعد از دو نایب قهرمانی این دو تیم در لیگ های پانزدهم و چهاردهم مقایسه کرده و خوشحالی هواداران تراکتور از نایب قهرمانی این تیم را به استهزا گرفته است. این در حالی است که همه می دانند خوشحالی هواداران تراکتور برای لحظاتی است که به آنها گفته شده بود تیم شان قهرمان شده وگرنه شاید به جرات می توان گفت که هواداران هیچ تیمی در تاریخ فوتبال به اندازه تراکتوری ها از نایب قهرمانی تیمشان ناراحت نشده اند.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2020-05-14 22:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی تراکتوری
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۲۲:۳۵
دیگه شعور بازیکنی مثل حقیقی بیشتر از این نمیشه که بدونه هواداری تراکتور بازیچه فدراسیون شده بودن
برای چین کسی باید زار زار گریه کرد
۶
Ali
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۵۹
اوهوووو گاواهن هم‌ ورزشی نویس پیدا کرده تاپشتش دربیاد؟
۳
حبیب
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۱:۵۰
الحق که لایق همین سرنوشتی که برایت اتفاق افتاده . بازیکنی که از تبم ملی به سطحی نزول کرده که اصلا معلوم نیست در محلات هم بازی میکنه یا نه.
۷
رضا
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۴۶
یعنی حقیقی باوجود این همه اتفاقات ومدارک واعترافات دست اندرکاران آن دزدی کثیف هنوز علت فاجعه را نمی داند . بابا خود فغانی بی شرف از ترس افشاشدن مسائل پشت پرده که یک روز زودتر یا دیرتر به وقوع خواهد پیوست جلای وطن کرد وکفاشیان وتاج پته رسوائی شان روی آب افتاد .عجب گاوی است این حقیقی
۴